MPK News
Z pasją o komunikacji!

Obróć urządzenie do pozycji horyzontalnej, aby zobaczyć pełną wersję strony

Szukasz pomysłu na weekendowy wypad? Wybierz się do Wrocławia! To dynamicznie rozwijające się miasto ma wiele do zaoferowania – także najmłodszym. Piękna starówka, urokliwe uliczki, Ogród Japoński i olbrzymich rozmiarów ZOO sprawiają, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Dzięki szybkim połączeniom kolejowym trasę Wrocław-Warszawa pokonasz w zaledwie 3 godziny i 34 minuty. W międzyczasie poczytasz ulubioną książkę i wypijesz pyszną kawę, a zanim się obejrzysz, będziesz na miejscu i wyruszysz na zwiedzanie miasta. Wszystko to w naprawdę niskiej cenie, ponieważ przewoźnik oferuje nam wiele atrakcyjnych promocji na bilety relacji Wrocław-Warszawa.

 

Wygodnie jak nigdy wcześniej

W podróżowaniu liczy się nie tylko cel wyprawy – równie ważna jest sama podróż, w trakcie której powinniśmy się na chwilę zatrzymać i odpocząć od codziennych obowiązków. Przyjemny relaks w ciszy albo czas spędzony wspólnie z najmłodszymi na oglądaniu bajki to nierzadko jedne z niewielu takich momentów wyrwanych z natłoku codziennych obowiązków. Aby podróżować naprawdę komfortowo, warto skorzystać z możliwości, jakie oferują nam połączenia kolejowe od PKP Intercity. Przestronne i komfortowe składy pociągowe stwarzają zupełnie nową jakość podróżowania, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym. Zapomnijmy o kolejkach do odprawy lotniskowej albo męczącej podróży na podmiejskie lotnisko. Dworce we Wrocławiu oraz w Warszawie zlokalizowane są w dogodnych miejscach, do których szybko i komfortowo możemy dotrzeć komunikacją miejską. Wybierając podróż koleją, możemy być pewni, że upłynie nam ona w spokojnych i komfortowych warunkach. Dodatkowo, dzięki dużej liczbie połączeń kolejowych do Wrocławia w ciągu dnia, będziemy mogli wybrać najbardziej optymalny dla nas czas podróży – rano, popołudniu, późnym wieczorem, a nawet w nocy.

 

Korzystaj z puli tanich biletów do Wrocławia, kiedy tylko chcesz!

Podróżowanie pociągiem to nie tylko wygodne fotele i przestronne składy, lecz także bilety w najbardziej atrakcyjnych cenach. PKP Intercity przygotowało dla podróżujących pulę najtańszych biletów SuperPromo, dzięki którym można podróżować jeszcze taniej. Wystarczy wejść na stronę przewoźnika i sprawdzić trasy objęte promocją. Nawet, gdy bilety w puli zostaną wyczerpane, nadal możemy liczyć na nabycie ich ze zniżką w ofercie Promo.

 

Kup bilety Wrocław-Warszawa już dzisiaj i zapłać mniej!

Podczas gdy część z nas preferuje spontaniczne wypady, inni wolą planować podróż ze sporym wyprzedzeniem. Takie rozwiązanie ma oczywiście wiele plusów – szczególnie, jeśli wybieramy się na wyjazd całą rodziną. Możemy skrupulatnie zaplanować podróż, wybrać dogodny dla nas hotel w najkorzystniejszej cenie i opracować plan zwiedzania. Jeśli planujemy udać się do Wrocławia, to warto skorzystać z atrakcyjnej oferty „Wcześniej taniej”, z którą bilety do Wrocławia kupimy nawet z 30% rabatem. Oferta obejmuje wszystkie kategorie pociągów i obowiązuje na dowolnie wybranych relacjach. Co zyskujemy, kupując bilet Wrocław-Warszawa wcześniej? Zniżka na bilet wynosi 10-30% i jej wysokość uzależniona jest od momentu nabycia biletu. Naliczona jest automatycznie przy zakupie biletu z odpowiednim wyprzedzeniem.

 

Jak kupić bilet w promocji „Wcześniej taniej”?

Możemy tego dokonać na kilka sposobów. Bilety na połączenia Wrocław-Warszawa nabędziemy:

  • w kasach biletowych na dworcach;
  • w biletomatach zlokalizowanych w różnych częściach miasta;
  •  poprzez aplikację IC Mobile Navigator, która pozwoli łatwo i szybko zarezerwować bilety na pociąg oraz uzyskać informacje o nadchodzących ofertach - wystarczy, że posiadamy telefon z dostępem do internetu;
  • poprzez stronę internetową. Wystarczy wejść na stronę przewoźnika PKP Intercity i wyszukać interesujące nas bilety przez wyszukiwarkę, znajdującą się w prawym górnym rogu strony. Następnie należy także wskazać interesujący nas rodzaj połączenia oraz dogodny dla nas termin podróży i zarezerwować bilety.

Chcesz wyruszyć w podróż Wrocław-Warszawa? Skorzystaj z atrakcyjnych ofert cenowych od PKP Intercity!

ARTYKUŁ SPONSOROWANY