Z pasją o komunikacji!
Gdzie najczęściej dochodzi do wypadków we Wrocławiu?

We Wrocławiu do stłuczek dochodzi praktycznie każdego dnia. Co jednak ważne, są miejsca, w których szczególnie jesteśmy na nie narażeni. W naszym zestawieniu postaramy się omówić najważniejsze z nich.

Wielu rodziców zastanawia się nad najlepszymi prezentami dla swojego dziecka, na przykład na urodziny lub na święta. Podczas wyboru warto zainspirować się ulubioną bajką swojej pociechy i na jej podstawie dokonać zakupu. Dobrze dowiedzieć się na ten temat nieco więcej oraz zapoznać się z najbardziej popularnymi seriami dziecięcych zabawek.

Kuchnia to przestrzeń, od której wymaga się funkcjonalności i estetyki. Zabudowa do sufitu, kosze cargo czy praktyczne szafki narożne — wszystkie elementy wyposażenia powinny być poręczne i skrojone na miarę potrzeb użytkownika. Nie inaczej jest w przypadku dekoracji okiennych. Sprawdź, które osłony najlepiej sprawdzą się do okien w kuchni i na co zwracać uwagę, wybierając właściwą dekorację.

Gruz wraz z innymi odpadami budowlanymi może stanowić nie lada utrapienie. Każdy, kto choć raz przeprowadzał nawet drobne prace remontowe, zdaje sobie sprawę, ile śmieci zostaje po ich zakończeniu. Ponieważ odpady po remoncie nie mogą trafić do osiedlowych śmietników, warto wcześniej zaplanować ich wywózkę. Jak zatem pozbyć się gruzu i reszty śmieci budowlanych legalnie i bezpiecznie?

Raport specjalny: Zmiany w komunikacji miejskiej
  • Remont nawierzchni na rondzie Reagana

    W sobotę 4 czerwca 2022 r. rozpocznie się remont nawierzchni na rondzie Reagana przy peronie 1 i 2. W związku z tym swoje trasy zmienią linie tramwajowe 1, 2, 10, 33 i 70 oraz autobusowe C, D, 111,...


  • Zamknięcie mostu Piaskowego i otwarcie Pomorskiej

    Od dnia 28 maja 2022 roku (sobota) planowane jest wprowadzenie zmian tras linii tramwajowych i autobusowych. Szczegóły znajdują się poniżej.


  • Zmiany tras linii 8, 9, 11, 17 i 23

    W związku z planowanym przeprowadzeniem prac związanych z wymianą szyn w torowisku przy moście Piaskowym, tylko w dniach 28-29 maja 2022 roku (sobota-niedziela) planowane jest wprowadzenie zmiany...


Raport specjalny: #TORYwolucja

Artykuł sponsorowany