Z pasją o komunikacji!
Gdzie najczęściej dochodzi do wypadków we Wrocławiu?

Apartamenty Central Park Wrocław to nie tylko luksusowe mieszkania, ale wyjątkowy styl życia skrojony na miarę Twoich potrzeb. Nowoczesny design, przestronne tarasy z widokiem na panoramę miasta i funkcjonalne rozkłady apartamentów to tylko niektóre z atutów tej prestiżowej inwestycji. Apartamenty Central Park Wrocław redefiniują standardy luksusu, łącząc w sobie nowoczesność, funkcjonalność i prestiż w niezrównanym stylu życia.

Gdzie najczęściej dochodzi do wypadków we Wrocławiu?

We Wrocławiu do stłuczek dochodzi praktycznie każdego dnia. Co jednak ważne, są miejsca, w których szczególnie jesteśmy na nie narażeni. W naszym zestawieniu postaramy się omówić najważniejsze z nich.

Wielu rodziców zastanawia się nad najlepszymi prezentami dla swojego dziecka, na przykład na urodziny lub na święta. Podczas wyboru warto zainspirować się ulubioną bajką swojej pociechy i na jej podstawie dokonać zakupu. Dobrze dowiedzieć się na ten temat nieco więcej oraz zapoznać się z najbardziej popularnymi seriami dziecięcych zabawek.

Kuchnia to przestrzeń, od której wymaga się funkcjonalności i estetyki. Zabudowa do sufitu, kosze cargo czy praktyczne szafki narożne — wszystkie elementy wyposażenia powinny być poręczne i skrojone na miarę potrzeb użytkownika. Nie inaczej jest w przypadku dekoracji okiennych. Sprawdź, które osłony najlepiej sprawdzą się do okien w kuchni i na co zwracać uwagę, wybierając właściwą dekorację.

Raport specjalny: Zmiany w komunikacji miejskiej
  • Remont nawierzchni na rondzie Reagana

    W sobotę 4 czerwca 2022 r. rozpocznie się remont nawierzchni na rondzie Reagana przy peronie 1 i 2. W związku z tym swoje trasy zmienią linie tramwajowe 1, 2, 10, 33 i 70 oraz autobusowe C, D, 111,...


  • Zamknięcie mostu Piaskowego i otwarcie Pomorskiej

    Od dnia 28 maja 2022 roku (sobota) planowane jest wprowadzenie zmian tras linii tramwajowych i autobusowych. Szczegóły znajdują się poniżej.


  • Zmiany tras linii 8, 9, 11, 17 i 23

    W związku z planowanym przeprowadzeniem prac związanych z wymianą szyn w torowisku przy moście Piaskowym, tylko w dniach 28-29 maja 2022 roku (sobota-niedziela) planowane jest wprowadzenie zmiany...


Raport specjalny: #TORYwolucja

Artykuł sponsorowany