W związku z planowanymi obchodami uroczystości kanonizacji Jana Pawła II w dniu 27 kwietnia 2014 roku (niedziela) tj. Koncert "Santo Subito" w Rynku i specjalny pokaz fontanny przy Hali Stulecia, zostanie uruchomiona specjalna komunikacja:
Dojazd na specjalny pokaz fontanny
F1 (tramwajowa linia specjalna)
Rynek - Kazimierza Wielkiego - pl. Dominikański - Oławska - pl. Społeczny - pl. Grunwaldzki - Rondo Reagana (peron 2) - pl. Grunwaldzki - most Szczytnicki - Różyckiego - Paderewskiego - Mickiewicza - Wróblewskiego - ZOO
ZOO - Wróblewskiego - Mickiewicza - Paderewskiego - Różyckiego - most Szczytnicki - pl. Grunwaldzki - Rondo Reagana (peron 1) - pl. Grunwaldzki - most Grunwaldzki - pl. Społeczny - Oławska - pl. Dominikański - Kazimierza Wielkiego - Szewska - Grodzka - Nowy Świat - Kazimierza Wielkiego - Rynek
Linia będzie kursowała z częstotliwością co około 10 minut w godzinach od 19:50 do 21:00 (ostatni kurs z przystanku "Rynek").
H1 (autobusowa linia specjalna)
Świdnicka - Kazimierza Wielkiego - pl. Dominikański - Oławska - pl. Społeczny - most Grunwaldzki - Wybrzeże Wyspiańskiego - most Zwierzyniecki - Mickiewicza - Wystawowa - Hala Stulecia
Hala Stulecia - Wróblewskiego - most Zwierzyniecki - Wybrzeże Wyspiańskiego - Smoluchowskiego - Norwida - Wybrzeże Wyspiańskiego - most Grunwaldzki - pl. Społeczny - Oławska - pl. Dominikański - Kazimierza Wielkiego (nawrót na skrzyżowaniu z ulicą Krupniczą) - Świdnicka
Linia będzie kursowała z częstotliwością co około 10 minut w godzinach od 19:55 do 21:05 (ostatni kurs z przystanku "Świdnicka").
Powrót ze specjalnego pokazu fontanny
F1 (tramwajowa linia specjalna)
ZOO - Wróblewskiego - Mickiewicza - Paderewskiego - Różyckiego - most Szczytnicki - pl. Grunwaldzki - Rondo Reagana (peron 1) - pl. Grunwaldzki - most Grunwaldzki - pl. Społeczny - Oławska - Galeria Dominikańska
Linia będzie kursowała z częstotliwością co około 5 minut w godzinach od 22:00 do 23:10 (ostatni kurs z przystanku "ZOO").
H1 (autobusowa linia specjalna)
Hala Stulecia - Wróblewskiego - most Zwierzyniecki - Wybrzeże Wyspiańskiego - Smoluchowskiego - Norwida - Wybrzeże Wyspiańskiego - most Grunwaldzki - pl. Społeczny - Oławska - pl. Dominikański - Kazimierza Wielkiego - Świdnicka
Linia będzie kursowała z częstotliwością co około 5 minut w godzinach od 22:00 do 22:50 (ostatni kurs z przystanku"Hala Stulecia").