Z pasją o komunikacji!

Dokładnie osiem lat temu 16 grudnia 2008 roku około godziny 18.00 w sieci pojawiła się strona Wrocławska Komunikacja.

 

Dziękujemy Wam!

Przy tej rocznicy pragniemy wyrazić swoją wdzięczność wszystkim naszym Czytelnikom za to, że są z nami i przekazują swoje pomysły.

 

Odświeżony wygląd

Jak zapewne zauważyliście w przeciągu tego miesiąca odświeżyliśmy nieco wygląd portalu i dodaliśmy nowe funkcjonalności. Wszystko było możliwe dzięki ogromnej pomocy i wiedzy Szymona Haładyna.

 

Galeria zdjęć

U nas znajdziecie także ogromną GALERIĘ ZDJĘĆ. Do jej rozwoju w szczególności przyczyniają się dwie osoby: Patrycja Urbaniak i Kamil Tusiński.

 

Kalendarz

Wrocławska Komunikacja co roku wydaje unikalny kalendarz ze zdjęciami wrocławskich pojazdów transportu publicznego. Cieszymy się, że z roku na rok gości on w domach coraz większej liczby osób. Możemy się pochwalić, że tegoroczny nakład był cztery razy większy niż w ubiegłym roku.

 

Dzień Otwarty MPK

Jak zapewne zauważyliście, od pięciu lat jesteśmy obecni na Dniu Otwartym MPK. Prezentujemy tam pamiątki związane z komunikacją, modele pojazdów oraz obdarowujemy Was gadżetami i odpowiadamy na pytania.

 

Współpraca

Każda osoba, która zamieszcza swoje teksty na naszym portalu robi to społecznie. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy nieustannie przyczyniają się do rozwoju strony. Są to redaktorzy, fotografowie oraz koordynatorzy naszego profilu na Facebooku. Wszyscy mają wspólny cel. Jest nim chęć przekazania Wam najciekawszych i aktualnych informacji.

Ze względu na wiele obowiązków prywatnych w ostatnim czasie nie możemy już tak bardzo poświęcać się tworzeniu strony. Jesteśmy więc otwarci na nowe osoby w naszym zespole. Wszystkich, którzy chcą w jakiś sposób zaistnieć na stronie, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Konkurs

Jak co roku organizujemy KONKURS URODZINOWY. Jest to możliwe dzięki pomocy wrocławskiego MPK. Tym razem nagrody i forma zabawy są zupełnie inne i nie planujemy już wycieczki do zajezdni jak odbywało się to w poprzednich latach. Zapraszamy do uczestnictwa!

Raport specjalny: Zmiany w komunikacji miejskiej
Raport specjalny: #TORYwolucja

Ósemka to taka odwrócona nieskończoność