Z pasją o komunikacji!

Do 10 stycznia 2017 roku mogliście nadsyłać swoje prace konkursowe. Urodzinowy konkurs WK jest już rozstrzygnięty!

W tym roku był to konkurs plastyczny skierowany głównie dla dzieci i młodzieży pod hasłem Cyfra 8 w komunikacji zbiorowej.

 

Spośród wielu propozycji wybraliśmy trzy najlepsze, a cztery wyróżniliśmy.

 

Ze wszystkimi uczestnikami skontaktujemy się drogą mailową. Dziękujemy za udział w konkursie! Odbiór nagród będzie możliwy w Biurze Obsługi Pasażera MPK, przy ul. Prusa 75-79 od przyszłego tygodnia (od 16 do 25 stycznia 2017 roku). Jeśli nie ma Ciebie lub Twojego dziecka na liście - nie smutaj! Dla każdego jest przewidziany upominek! Pamiętajcie, aby przynieść i zostawić swoje prace - jest to warunek otrzymania nagrody. Planujemy zrobić z nich film, który zostanie opublikowany na ekranach w autobusach i tramwajach.

 

I miejsce

Marcin Zieliński (10 lat)

 

II miejsce

Izabela Zielińska (16 lat)

 

III miejsce

Emilian Aranowski (17 lat)

 

Wyróżnienia

Jakub Górz (11 lat)

Paulina Talaczyńska (23 lata)

Julia Łuczka (9 lat)

Maciej Zieliński (6 lat)

Raport specjalny: Zmiany w komunikacji miejskiej
  • Remont nawierzchni na rondzie Reagana

    W sobotę 4 czerwca 2022 r. rozpocznie się remont nawierzchni na rondzie Reagana przy peronie 1 i 2. W związku z tym swoje trasy zmienią linie tramwajowe 1, 2, 10, 33 i 70 oraz autobusowe C, D, 111,...


  • Zamknięcie mostu Piaskowego i otwarcie Pomorskiej

    Od dnia 28 maja 2022 roku (sobota) planowane jest wprowadzenie zmian tras linii tramwajowych i autobusowych. Szczegóły znajdują się poniżej.


  • Zmiany tras linii 8, 9, 11, 17 i 23

    W związku z planowanym przeprowadzeniem prac związanych z wymianą szyn w torowisku przy moście Piaskowym, tylko w dniach 28-29 maja 2022 roku (sobota-niedziela) planowane jest wprowadzenie zmiany...


Raport specjalny: #TORYwolucja

Urodzinowy konkurs WK rozstrzygnięty!