Z pasją o komunikacji!

Jutro w podróż do Karczewa pod Warszawą wyrusza wylicytowany na aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy autobus marki Mercedes O405G o nr bocznym 634.

Autobus wyruszy jutro o godzinie 10:45 z Wrocławia i uda się w kierunku stolicy. Prowadzić go będzie (na zmianę) dwóch kierowców z zajezdni nr VII przy ul. Grabiszyńskiej. Jest to ten sam autobus, w którym został pobity rekord Guinnessa. Dlatego wrocławianie mówią na niego - rekordzista. Przypomnijmy, że 9 stycznia podczas finału WOŚP, w autobusie zmieściły się, aż 374. osoby.

Raport specjalny: Zmiany w komunikacji miejskiej
  • Remont nawierzchni na rondzie Reagana

    W sobotę 4 czerwca 2022 r. rozpocznie się remont nawierzchni na rondzie Reagana przy peronie 1 i 2. W związku z tym swoje trasy zmienią linie tramwajowe 1, 2, 10, 33 i 70 oraz autobusowe C, D, 111,...


  • Zamknięcie mostu Piaskowego i otwarcie Pomorskiej

    Od dnia 28 maja 2022 roku (sobota) planowane jest wprowadzenie zmian tras linii tramwajowych i autobusowych. Szczegóły znajdują się poniżej.


  • Zmiany tras linii 8, 9, 11, 17 i 23

    W związku z planowanym przeprowadzeniem prac związanych z wymianą szyn w torowisku przy moście Piaskowym, tylko w dniach 28-29 maja 2022 roku (sobota-niedziela) planowane jest wprowadzenie zmiany...


Raport specjalny: #TORYwolucja

Rekordzista odjeżdża z Wrocławia