Z pasją o komunikacji!

Od kilku dni w mieście w pobliżu automatów biletowych URBANcard możemy spotkać osoby ubrane w czerwony peleryny z logiem tegoż systemu.

Rozdają oni ulotki instruktarzowe na których przedstawiony jest sposób obsługi automatów "krok po kroku". Co prawda niektórych może to zdziwić, ale nie wszyscy potrafią kupić bilet w nowoczesnych automatach bo akcja została zorganizowana w związku ze skargami mieszkańców na skomplikowaną obsługę maszyn.

Najgorsze jest to, że ulotki rozdawane są jak zwykłe reklamy i tak na prawdę w większości nie docierają one do osób którym są najbardziej potrzebne.

Raport specjalny: Zmiany w komunikacji miejskiej
  • Remont nawierzchni na rondzie Reagana

    W sobotę 4 czerwca 2022 r. rozpocznie się remont nawierzchni na rondzie Reagana przy peronie 1 i 2. W związku z tym swoje trasy zmienią linie tramwajowe 1, 2, 10, 33 i 70 oraz autobusowe C, D, 111,...


  • Zamknięcie mostu Piaskowego i otwarcie Pomorskiej

    Od dnia 28 maja 2022 roku (sobota) planowane jest wprowadzenie zmian tras linii tramwajowych i autobusowych. Szczegóły znajdują się poniżej.


  • Zmiany tras linii 8, 9, 11, 17 i 23

    W związku z planowanym przeprowadzeniem prac związanych z wymianą szyn w torowisku przy moście Piaskowym, tylko w dniach 28-29 maja 2022 roku (sobota-niedziela) planowane jest wprowadzenie zmiany...


Raport specjalny: #TORYwolucja

Ulotki obsługi automatów URBANcard