Z pasją o komunikacji!

Ze względu na to iż przez dwa miesiące będzie remontowane skrzyżowanie w ciągu ulicy Granicznej, zmieniła się trasa autobusów linii 249.

Utrudnienia polegają na tym iż nie można wyjechać z ul. Rdestowej na ulicę Graniczną. Wozy jadące z Dworca PKS jadą od ulicy Żernickiej przez ulicę Strachowicką, Pieprzną, Przybyły, Graniczną do lotniska.

Z powrotem natomiast autobusy jadące z Jarnołtowa jadą od ulicy Żernickiej przez ulicę Strachowicką, Pieprzną, Przybyły, Graniczną, Portu Lotniczego, ul. Graniczną, Przybyły, Pieprzną, Strachowicką i dalej normalną trasą do Dworca PKS.

Raport specjalny: Zmiany w komunikacji miejskiej
  • Remont nawierzchni na rondzie Reagana

    W sobotę 4 czerwca 2022 r. rozpocznie się remont nawierzchni na rondzie Reagana przy peronie 1 i 2. W związku z tym swoje trasy zmienią linie tramwajowe 1, 2, 10, 33 i 70 oraz autobusowe C, D, 111,...


  • Zamknięcie mostu Piaskowego i otwarcie Pomorskiej

    Od dnia 28 maja 2022 roku (sobota) planowane jest wprowadzenie zmian tras linii tramwajowych i autobusowych. Szczegóły znajdują się poniżej.


  • Zmiany tras linii 8, 9, 11, 17 i 23

    W związku z planowanym przeprowadzeniem prac związanych z wymianą szyn w torowisku przy moście Piaskowym, tylko w dniach 28-29 maja 2022 roku (sobota-niedziela) planowane jest wprowadzenie zmiany...


Raport specjalny: #TORYwolucja

Linia 249 jedzie inaczej