Z pasją o komunikacji!

Choć pewnie niewielu z Was się orientuje, ale to właśnie na dzień dzisiejszy przypada dzień kontrolera biletów, potocznie nazywanego "kanarem".

Osoby należące do tej grupy zawodowej nie są przez większość osób zbyt dobrze kojarzone, bo czasami nawet uczciwej osobie zdarzy się zapomnieć zabrać z domu na przykład karty miesięcznej. Właśnie dziś kontrolerzy mają okazję na doświadczenie odrobiny sympatii ze strony pasażerów - przynajmniej od tych którzy wiedzieli o takim wyjątkowym dniu.

Oczywiście niektórzy z nich potrafią również w stosunku co do nas być mili, ale zdarzają się też takie zachowania, które nie powinny mieć miejsca. Ze strony pasażerów również nie jest lepiej.

My jednak życzymy wszystkim kontrolerom biletowym wytrwałości w pełnieniu tej trudnej służby!

Raport specjalny: Zmiany w komunikacji miejskiej
  • Zmiany tras linii 115 i 118

    W związku z planowanym rozpoczęciem prac związanych z remontem przejazdu kolejowego na ulicy Mydlanej, od 4 lipca 2020 roku (sobota) planowane jest wprowadzenie zmiany trasy linii autobusowej 115 i...


  • Zmiany w komunikacji miejskiej od 27 czerwca

    Od 27 czerwca 2020 roku (sobota) planowane jest wprowadzenie zmiany na liniach tramwajowych oraz na liniach autobusowych.


  • Zmiany w komunikacji miejskiej od 6 czerwca

    Od dnia 6 czerwca 2020 (sobota), z powodu rozpoczęcia kolejnego etapu budowy trasy autobusowo-tramwajowej na Nowy Dwór, planowane jest wprowadzenie zmiany tras linii autobusowych 122, 144 i 240.


Raport specjalny: #TORYwolucja

21 września - dzień kontrolera biletów