Z pasją o komunikacji!

Choć pewnie niewielu z Was się orientuje, ale to właśnie na dzień dzisiejszy przypada dzień kontrolera biletów, potocznie nazywanego "kanarem".

Osoby należące do tej grupy zawodowej nie są przez większość osób zbyt dobrze kojarzone, bo czasami nawet uczciwej osobie zdarzy się zapomnieć zabrać z domu na przykład karty miesięcznej. Właśnie dziś kontrolerzy mają okazję na doświadczenie odrobiny sympatii ze strony pasażerów - przynajmniej od tych którzy wiedzieli o takim wyjątkowym dniu.

Oczywiście niektórzy z nich potrafią również w stosunku co do nas być mili, ale zdarzają się też takie zachowania, które nie powinny mieć miejsca. Ze strony pasażerów również nie jest lepiej.

My jednak życzymy wszystkim kontrolerom biletowym wytrwałości w pełnieniu tej trudnej służby!

Raport specjalny: Zmiany w komunikacji miejskiej
Raport specjalny: #TORYwolucja
  • Remonty torowisk trwają - cz. 139 (ZDJĘCIA)

    Przedstawiamy Wam fotorelację z remontów torowisk. Byliśmy na skrzyżowaniu ul. Kołłątaja i ul. Piłsudskiego oraz na skrzyżowaniu ul. Podwale, ul. Krupniczej i ul. Sądowej.


  • Budowa TAT na Nowy Dwór - cz. 10 (ZDJĘCIA)

    Rozpoczęte we wrześniu 2019 roku prace związane z budową trasy autobusowo-tramwajowej na Nowy Dwór postępują. Przedstawiamy Państwu fotorelację z tej inwestycji.


  • Remonty torowisk trwają - cz. 138 (ZDJĘCIA)

    Przedstawiamy Wam fotorelację z remontów torowisk. Byliśmy na ul. Żmigrodzkiej, pętli Osobowice, al. Hallera, ul. Wróblewskiego, ul. Olszewskiego i na rondzie Reagana. W części tych miejsc remonty...


21 września - dzień kontrolera biletów