Z pasją o komunikacji!

Wielkimi krokami zbliża się święto wszystkich zakochanych "Walentynki". W tym roku MPK Wrocław postanowiło wyciągnąć pomocną dłoń do osób, które jeszcze nie mają swojej drugiej połówki.

W ten weekend wszystkie tramwaje Škody mają zostać oznaczone we wnętrzu naklejkami z piktogramami (na wzór tych oznaczających miejsce dla niepełnosprawnych, czy matki z dzieckiem) oznaczającymi miejsce dla osoby jeszcze nie zakochanej. Taka osoba może bowiem zająć oznaczone w ten sposób miejsce i dać wyraźnie do zrozumienia, że nie ma jeszcze partnera, a go poszukuje.

Być może to właśnie dzięki osobie, która zajmie miejsce na przeciwko, bądź obok, odmieni się całe życie.

W ten właśnie sposób MPK próbuje zachęcić pasażerów do podróży tramwajem i chce pokazać, że jednak nie zasługuje na taką negatywną opinię pasażerów. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji przypomina na jakich liniach jeździmy Skodami. Są to linie 6, 7, 32 PLUS i 33 PLUS.

Akcja promowana przez MPK potrwa do końca tygodnia.

Ponadto MPK ogłasza konkurs na najpiękniejszą historię miłosną z komunikacją miejską.

Raport specjalny: Zmiany w komunikacji miejskiej
Raport specjalny: #TORYwolucja
  • Remonty torowisk trwają - cz. 136 (ZDJĘCIA)

    Przedstawiamy Wam fotorelację z remontów torowisk. Byliśmy między innymi na ul. Trzebnickiej, ul. Żmigrodzkiej, pętli Zawalna i Osobowice, ul. Piłsudskiego, al. Hallera i na rondzie Reagana, gdzie...


  • Remonty torowisk trwają - cz. 135 (ZDJĘCIA)

    Przedstawiamy Wam fotorelację z remontów torowisk. Byliśmy na ul. Trzebnickiej, ul. Żmigrodzkiej, pętli Zawalna, ul. Bł. Czesława, ul. Szczytnickiej, ul. Piłsudskiego i na rondzie Reagana, gdzie...


  • Budowa TAT na Nowy Dwór - cz. 9 (ZDJĘCIA)

    Rozpoczęte we wrześniu 2019 roku prace związane z budową trasy autobusowo-tramwajowej na Nowy Dwór postępują. Przedstawiamy Państwu fotorelację z tej inwestycji.


Zakochaj się w MPK