Z pasją o komunikacji!

Jak można łatwo zauważyć w ostatnich dniach malowane są automaty biletowe. Wszystko jest robione wałkiem malarskim, a kolor farby to niebieski.

Pokrywana jest tylna ściana urządzeń oraz dwie boczne. W automatach kolejowych dostawionych obok niektórych maszyn URBANcard zostały również dodane niebieskie akcenty.

Cały efekt zmiany wyglądu nie prezentuje się zbyt estetycznie, gdyż automat w jednolitym kolorze wyglądał o wiele lepiej.

Oprócz tych nowości w niektórych urządzenia zostały również zamontowane antywandalowe wrzutniki do monet. Problem jednak w tym, że nie zawsze one działają i możemy spotkać się z taką sytuacją, że nie będzie możliwości wrzucenia do automatu pieniędzy. Tak więc nie utrudnia to życia tylko złodziejaszkom, ale także kupującym.

Cóż... Od dawna powszechnie wiadomo, że cała elektronizacja biletów nie dość, że nie spodobała się wrocławianom to jest bardzo niewygodna i przysparza wiele kłopotów z kupieniem biletu. Czasami "ze świeczką w ręku" możemy szukać działającego automatu. Zdarza się też często tak, że w jakimś nie można płacić gotówką, w drugim kartą, a innych wyświetla komunikat o awarii.

Raport specjalny: Zmiany w komunikacji miejskiej
Raport specjalny: #TORYwolucja

Automaty URBANcard się zmieniają