Z pasją o komunikacji!

16 grudnia 2008 roku około godziny 18:00 w sieci pojawiła się strona Wrocławska Komunikacja. Co prawda pod innym adresem niż obecnie, ale był to zalążek tego co tworzymy teraz.

Od tej daty mija dziś pięć lat. Przy tej rocznicy pragniemy wyrazić swoją wdzięczność wszystkim naszym Czytelnikom za to, że są z nami. Szczególne podziękowania należą się aktywnym Internautom, którzy komentują nasze artykuły na stronie i wpisy na Facebooku.

Podsumowując te pięć lat pracy stwierdzamy, że nie było łatwo. Mieliśmy wiele ciężkich momentów, ale pomimo tego wciąż szliśmy naprzód.

Jak dobrze wiecie w tym roku uległ zmianie wygląd naszej strony. Z Waszych opinii wynika, że jest on lepszy niż poprzedni. Poprawiliśmy również wiele błędów sugerując się cennymi uwagami Użytkowników.

Oprócz wyglądu zmienili się również ludzie... Od kilku miesięcy pracujemy w zupełnie nowej kadrze redaktorskiej.

Mamy również nowego moderatora na naszym FORUM, a jest nim Joanna Pawlińska. Serdecznie zapraszamy do rejestracji!

Wciąż jesteśmy otwarci na nowe osoby w naszym zespole. Wszystkich, którzy chcą w jakiś sposób zaistnieć na stronie zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


 

Najważniejsze jest dla nas to, aby nie tylko informować Was na temat bieżących zmian. Na stronie prezentujemy najważniejsze, a te które pomijamy udostępniamy na naszym facebookowym profilu.

To co wyróżnia nas od innych to pasja tworzenia. Redagujemy artykuły bardziej związane z ciekawostkami, aniżeli z tym o czym jest wszędzie głośno. Krótko mówiąc staramy się pisać Z pasją o komunikacji!.

Na pewno lepiej przeczytać na łamach WK relację z remontu zabytkowego tramwaju, czy też obejrzeć zdjęcia z wystaw komunikacyjnych niż patrzeć na to co jest wszędzie.

U nas znajdziecie także ogromną GALERIĘ ZDJĘĆ. Do jej rozwoju w szczególności przyczyniły się dwie osoby: Patrycja Urbaniak i Kamil Tusiński.

Jak zapewne zauważyliście, od dwóch lat jesteśmy obecni na Dniu Otwartym MPK. Prezentujemy tam ciekawe pamiątki związane z komunikacją oraz obdarowujemy Was gadżetami i odpowiadamy na pytania.

 


Jak co roku organizujemy KONKURS URODZINOWY. Jest to możliwe głównie dzięki uprzejmości wrocławskiego MPK, bo jak na pewno się domyślacie jedna z nagród to wycieczka do zajezdni. Utrzymujemy tą tradycję już trzeci rok.

Raport specjalny: Zmiany w komunikacji miejskiej
  • Remont nawierzchni na rondzie Reagana

    W sobotę 4 czerwca 2022 r. rozpocznie się remont nawierzchni na rondzie Reagana przy peronie 1 i 2. W związku z tym swoje trasy zmienią linie tramwajowe 1, 2, 10, 33 i 70 oraz autobusowe C, D, 111,...


  • Zamknięcie mostu Piaskowego i otwarcie Pomorskiej

    Od dnia 28 maja 2022 roku (sobota) planowane jest wprowadzenie zmian tras linii tramwajowych i autobusowych. Szczegóły znajdują się poniżej.


  • Zmiany tras linii 8, 9, 11, 17 i 23

    W związku z planowanym przeprowadzeniem prac związanych z wymianą szyn w torowisku przy moście Piaskowym, tylko w dniach 28-29 maja 2022 roku (sobota-niedziela) planowane jest wprowadzenie zmiany...


Raport specjalny: #TORYwolucja

WK od pięciu lat z Wami!