Z pasją o komunikacji!

Dobre informacje dla podróżnych w okolicach Psiego Pola.

Ruszyły prace związane z udogodnieniem oczekiwania na autobusy, a mianowicie, pracownicy obsługi przystanków budują w tej okolicy nowoczesne wiaty z ławkami, które ułatwiają np. schronienie przed deszczem, czy też chwilowy odpoczynek w podczas czekania. Takie wiaty można spotkać np. przy Dworcu PKP i PKS, przystankach tramwajów linii 31, 32 i 33. czy też Galerii Dominikańskiej. Wiaty pojawią się na takich przystankach jak Psie Pole czy też Psie Pole (Rondo). Wymianie ulegną też stare tymczasowe słupki przystankowe, na bardziej nowoczesne, takie jak na przystankach: Komuny Paryskiej, Galeria Dominikańska lub pl. Jana Pawła II. Niestety nie ma co liczyć na system informacji pasażerskiej ITS, co bardzo przydałoby się w tej okolicy.

Pasażerowie od dawna czekają na takie udogodnienia w tym miejscu, które powoli zaczynają stawać się realne, a to świadczy o dużych postępach w rozwoju komunikacji miejskiej, dbaniu o sprawy podróżnego i dużym zaangażowaniu w infrastrukturę miasta Wrocławia.

 

 • Galeria
 • 2 [1600x1200]
 • 3 [1600x1200]
 • 4 [1600x1200]
Raport specjalny: Zmiany w komunikacji miejskiej
 • Remont nawierzchni na rondzie Reagana

  W sobotę 4 czerwca 2022 r. rozpocznie się remont nawierzchni na rondzie Reagana przy peronie 1 i 2. W związku z tym swoje trasy zmienią linie tramwajowe 1, 2, 10, 33 i 70 oraz autobusowe C, D, 111,...


 • Zamknięcie mostu Piaskowego i otwarcie Pomorskiej

  Od dnia 28 maja 2022 roku (sobota) planowane jest wprowadzenie zmian tras linii tramwajowych i autobusowych. Szczegóły znajdują się poniżej.


 • Zmiany tras linii 8, 9, 11, 17 i 23

  W związku z planowanym przeprowadzeniem prac związanych z wymianą szyn w torowisku przy moście Piaskowym, tylko w dniach 28-29 maja 2022 roku (sobota-niedziela) planowane jest wprowadzenie zmiany...


Raport specjalny: #TORYwolucja

Nowe słupki i wiaty przystankowe na Psim Polu (ZDJĘCIA)