Z pasją o komunikacji!

W dniu 30 lipca 2016 roku (sobota) planowane jest wprowadzenie zmiany trasy linii tramwajowej 0L, 0P, 14, 24, 31, 32 i 79.

Jest to związane z planowanym przeprowadzeniem prac związanych z remontem torowiska tramwajowego oraz regulacją płyt węgierskich w ulicy Podwale pomiędzy placem Jana Pawła II a placem Orląt Lwowskich.

Tramwaje ww. linii od placu Legionów zostaną skierowane objazdem w obu kierunkach przez ulicę Sądową, Krupniczą, Kazimierza Wielkiego do placu Jana Pawła II z pominięciem przystanku "pl. Orląt Lwowskich".

Tramwaje na ulicę Podwale powrócą w dniu 31 lipca 2016 roku (niedziela).

(opracowano na podstawie: WTr UM)

Raport specjalny: Zmiany w komunikacji miejskiej
Raport specjalny: #TORYwolucja
  • Remonty torowisk trwają - cz. 136 (ZDJĘCIA)

    Przedstawiamy Wam fotorelację z remontów torowisk. Byliśmy między innymi na ul. Trzebnickiej, ul. Żmigrodzkiej, pętli Zawalna i Osobowice, ul. Piłsudskiego, al. Hallera i na rondzie Reagana, gdzie...


  • Remonty torowisk trwają - cz. 135 (ZDJĘCIA)

    Przedstawiamy Wam fotorelację z remontów torowisk. Byliśmy na ul. Trzebnickiej, ul. Żmigrodzkiej, pętli Zawalna, ul. Bł. Czesława, ul. Szczytnickiej, ul. Piłsudskiego i na rondzie Reagana, gdzie...


  • Budowa TAT na Nowy Dwór - cz. 9 (ZDJĘCIA)

    Rozpoczęte we wrześniu 2019 roku prace związane z budową trasy autobusowo-tramwajowej na Nowy Dwór postępują. Przedstawiamy Państwu fotorelację z tej inwestycji.


Remont torowiska tramwajowego na ulicy Podwale