Z pasją o komunikacji!

W dniu 8 kwietnia 2017 roku (sobota) planowane jest wprowadzenie zmian w rozkładzie jazdy linii autobusowej 100 i 120.

Jest to związane z planowaną imprezą H2O Półmaraton Wroclaw, która odbędzie się ulicami: Na Niskich Łąkach, Krakowską, Opolską, Rybnicką, Świątnicką, Księską, Starodworską, Opatowicką, Międzyrzecką.

W godzinach od 7.30 do godziny 12.30 zostaną zawieszone kursy linii 120 (ostatni kurs zostanie zrealizowany o godzinie 7.05 z Trestna, a kolejny po wznowieniu kursów, o godzinie 12.35 z Galerii Dominikańskiej).

Dodatkowo w godzinach od 8.30 do godziny 10.00 zostaną zawieszone kursy linii 100 (ostatni kurs zostanie zrealizowany o godzinie 7.42 z Mokrego Dworu, a kolejny po wznowieniu kursów, o godzinie 9.56 z Tarnogaju).

Podczas trwania H20 Półmaratonu Wrocław, będzie utrzymany ruch tramwajowy i autobusowy w ciągu ulicy Krakowskiej i Opolskiej (bieg na tym odcinku odbędzie się chodnikiem).

(źródło: WTr UM)

Raport specjalny: Zmiany w komunikacji miejskiej
Raport specjalny: #TORYwolucja
  • Remonty torowisk trwają - cz. 136 (ZDJĘCIA)

    Przedstawiamy Wam fotorelację z remontów torowisk. Byliśmy między innymi na ul. Trzebnickiej, ul. Żmigrodzkiej, pętli Zawalna i Osobowice, ul. Piłsudskiego, al. Hallera i na rondzie Reagana, gdzie...


  • Remonty torowisk trwają - cz. 135 (ZDJĘCIA)

    Przedstawiamy Wam fotorelację z remontów torowisk. Byliśmy na ul. Trzebnickiej, ul. Żmigrodzkiej, pętli Zawalna, ul. Bł. Czesława, ul. Szczytnickiej, ul. Piłsudskiego i na rondzie Reagana, gdzie...


  • Budowa TAT na Nowy Dwór - cz. 9 (ZDJĘCIA)

    Rozpoczęte we wrześniu 2019 roku prace związane z budową trasy autobusowo-tramwajowej na Nowy Dwór postępują. Przedstawiamy Państwu fotorelację z tej inwestycji.


Zmiany tras linii 100 i 120