Z pasją o komunikacji!

W związku z pracami związanymi z demontażem kładki dla pieszych nad ulicą Dyrekcyjną w pobliżu skrzyżowania z ulicą Borowską zostaną wprowadzone zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej.

 

W nocy z dnia 22 na 23 września 2017 roku (piątek/sobota) w godzinach 0:00-2:00 zostanie wprowadzona zmiana trasy linii autobusowej 206, 240, 900L oraz kursu nocnego linii 246 o godzinie 1:01 z Dworca Autobusowego.

 

Autobusy ww. kursów nocnych linii 206, 240 i 246 zostaną skierowane objazdem od ulicy Joannitów przez ulicę Glinianą do ulicy Borowskiej, a autobus linii 900L pojedzie objazdem od ulicy Ślężnej przez ulicę Glinianą, Joannitów do ulicy Suchej.

 

Wprowadzenie objazdu nie spowoduje zmian w lokalizacji przystanków autobusowych.

(źródło: WTr UM)

Raport specjalny: Zmiany w komunikacji miejskiej
Raport specjalny: #TORYwolucja
  • Remonty torowisk trwają - cz. 136 (ZDJĘCIA)

    Przedstawiamy Wam fotorelację z remontów torowisk. Byliśmy między innymi na ul. Trzebnickiej, ul. Żmigrodzkiej, pętli Zawalna i Osobowice, ul. Piłsudskiego, al. Hallera i na rondzie Reagana, gdzie...


  • Remonty torowisk trwają - cz. 135 (ZDJĘCIA)

    Przedstawiamy Wam fotorelację z remontów torowisk. Byliśmy na ul. Trzebnickiej, ul. Żmigrodzkiej, pętli Zawalna, ul. Bł. Czesława, ul. Szczytnickiej, ul. Piłsudskiego i na rondzie Reagana, gdzie...


  • Budowa TAT na Nowy Dwór - cz. 9 (ZDJĘCIA)

    Rozpoczęte we wrześniu 2019 roku prace związane z budową trasy autobusowo-tramwajowej na Nowy Dwór postępują. Przedstawiamy Państwu fotorelację z tej inwestycji.


Demontaż kładki dla pieszych nad ulicą Dyrekcyjną