MPK News
Z pasją o komunikacji!

11 listopada 2019 roku we Wrocławiu przewiduje się zmiany w organizacji komunikacji zbiorowej spowodowane Biegiem Niepodległości oraz Marszem Narodowym.

 

godzinach 18:30-22:00 odbędzie się Marsz Narodowy. Możliwe utrudnienia w kursowaniu komunikacji miejskiej na trasie:

ul. Dubois - Mosty Mieszczańskie - ul. Wł. Jagiełły - ul. Mostowa - Most Sikorskiego - Podwale - Legnicka (przy Placu Solidarności).

 

Natomiast podczas trwania Biegu Niepodległości przewiduje się duże zmiany w organizacji komunikacji zbiorowej, które zostaną wprowadzone po godzinie 16:00. Szczegóły poniżej.

 

KOMUNIKACJA TRAMWAJOWA

Linia 0 (linia zastępująca 0L i 0P)

Od godziny 16:00

Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Nowowiejska – Piastowska – Rondo Reagana (peron 3) – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – Kujawska – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Małachowskiego – Piłsudskiego – pl. Legionów – Grabiszyńska – Oporów

Oporów – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – Kujawska – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – Piastowska – Nowowiejska – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Osobowice

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu

 

Linia 2

Od godziny 17:00

Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – Wajdy – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Kujawska – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Małachowskiego – Piłsudskiego – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Krzyki

Krzyki – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – Kujawska – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy – Wróblewskiego – Olszewskiego – Biskupin

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu

 

Linia 3

Od godziny 17:00

Księże Małe – Opolska – Krakowska – Traugutta – pl. Wróblewskiego – Kujawska – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Kosmonautów – Średzka – Leśnica

Leśnica – Średzka – Kosmonautów – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Kujawska – pl. Wróblewskiego – Traugutta – Krakowska – Opolska – Księże Małe

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu

 

Linia 4

Od godziny 17:00

Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – Wajdy – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej Curie – Rondo Reagana (peron 3) – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – Kujawska – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Małachowskiego – Piłsudskiego – pl. Legionów – Grabiszyńska – Oporów

Oporów – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – Kujawska – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy – Wróblewskiego – Olszewskiego – Biskupin

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu

 

Linia 5

Od godziny 17:00

Księże Małe – Opolska – Krakowska – Traugutta – pl. Wróblewskiego (nawrót na pl. Społecznym)

pl. Wróblewskiego – Traugutta – Krakowska – Opolska – Księże Małe

Od około godziny 19:00 powrót na stałą trasę przejazdu

 

Linia 6

Od godziny 16:00

Krzyki – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Kwidzyńska – Kowale

Kowale – Kwidzyńska – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Piłsudskiego – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Krzyki

Od godziny 17:00

Krzyki – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Piłsudskiego – Stawowa – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy

Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Stawowa – Piłsudskiego – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Krzyki

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu

 

Linia 7

Od godziny 16:00

Poświętne – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego – Łokietka – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni – Klecina

Klecina – Przyjaźni – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skargi – Teatralna – Widok – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Poświętne

Od godziny 17:00

Poświętne – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego – Łokietka – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni – Klecina

Klecina – Przyjaźni – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – Kujawska – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Poświętne

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu

 

Linia 8

Od godziny 16:00

Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Karłowice

Karłowice – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska – Tarnogaj

Od godziny 17:00

Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska –
Peronowa – Małachowskiego – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – Kujawska – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Karłowice

Karłowice – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Kujawska – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Małachowskiego – Peronowa – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska – Tarnogaj

Od około godziny 19:00 powrót na stałą trasę przejazdu

 

Linia 9

Od godziny 16:00

Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Mickiewicza – Sępolno

Sępolno – Mickiewicza – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy

Od godziny 17:00

Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Małachowskiego – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – Kujawska – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Mickiewicza – Sępolno

Sępolno – Mickiewicza – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Kujawska – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Małachowskiego – Peronowa – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy

Od około godziny 19:00 powrót na stałą trasę przejazdu

 

Linia 10

Od godziny 17:00

Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – Wajdy – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Kosmonautów – Średzka – Leśnica

Leśnica – Średzka – Kosmonautów – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy – Wróblewskiego – Olszewskiego – Biskupin

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu

 

Linia 11

Od godziny 16:00

Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Kromera

Kromera – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Piłsudskiego – pl. Legionów – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)

Od godziny 17:00

Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – Kujawska – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Kromera

Kromera – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Kujawska – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Małachowskiego – Piłsudskiego – pl. Legionów – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)

Od około godziny 19:00 powrót na stałą trasę przejazdu

 

Linia 14

Od godziny 16:00

Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Hallera – FAT

FAT – Hallera – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skargi – Teatralna – Widok – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Osobowice

Od godziny 17:00

Oporów/Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – pl. Legionów

pl. Legionów – Piłsudskiego – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – Oporów/Grabiszyńska (Cmentarz)

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu

 

Linia 15

Od godziny 16:00

Poświętne – Żmigrodzka – Bałtycka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Widok – Teatralna – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy

Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – Teatralna – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Bałtycka – Żmigrodzka – Poświętne

Od godziny 17:00

Poświętne – Żmigrodzka – Bałtycka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Kwidzyńska – Kowale

Kowale – Kwidzyńska – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Drobnera – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Bałtycka – Żmigrodzka – Poświętne

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu

 

Linia 17

Od godziny 16:00

Sępolno – Mickiewicza – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – – Piłsudskiego – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni – Klecina

Klecina – Przyjaźni – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Mickiewicza – Sępolno

Od godziny 17:00

Sępolno – Mickiewicza – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Kujawska – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Małachowskiego – Piłsudskiego – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni – Klecina

Klecina – Przyjaźni – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – Kujawska – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Mickiewicza – Sępolno

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu

 

Linia 20

Od godziny 16:00

Oporów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skargi – Teatralna – Widok – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Kosmonautów – Średzka – Leśnica

Leśnica – Średzka – Kosmonautów – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – Oporów

Od godziny 17:00

Leśnica – Średzka – Kosmonautów – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Osobowice

Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Kosmonautów – Średzka – Leśnica

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu

 

Linia 23

Od godziny 16:00

Kromera – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Pilczyce

Pilczyce – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Kromera

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu

 

Linia 24

Od godziny 16:00

Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Grabiszyńska – Hallera – FAT

FAT – Hallera – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skargi – Teatralna – Widok – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Osobowice

Od godziny 17:00

Grabiszyńska (Cmentarz)/Oporów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Arkady (Capitol)

Arkady (Capitol) – Piłsudskiego – pl. Legionów – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)/Oporów

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu

 

Linia 31

Od godziny 16:00

Gaj – Świeradowska – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – Teatralna – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Stadion Wrocław (Królewiecka)

Stadion Wrocław (Królewiecka) – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Stawowa – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Świeradowska – Gaj

Od godziny 17:00

Gaj – Świeradowska – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – Kujawska – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Stadion Wrocław (Królewiecka)

Stadion Wrocław (Królewiecka) – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Stawowa – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Świeradowska – Gaj

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu

 

Linia 32

Od godziny 16:00

Gaj – Świeradowska – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – Teatralna – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Dokerska – Kozanów (Dokerska)

Kozanów (Dokerska) – Dokerska – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Stawowa – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Świeradowska – Gaj

Od godziny 17:00

Gaj – Świeradowska – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – Kujawska – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Dokerska – Kozanów (Dokerska)

Kozanów (Dokerska) – Dokerska – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Stawowa – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Świeradowska – Gaj

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu

 

Linia 33

Od godziny 17:00

Sępolno – Mickiewicza – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Pilczyce

Pilczyce – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Mickiewicza – Sępolno

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu


 

KOMUNIKACJA AUTOBUSOWA

Linia A

Od godziny 16:00

Koszarowa (Szpital) – Koszarowa – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Berenta – Boya–Żeleńskiego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – Piastowska – Rondo Reagana (peron 3) – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Swobodna – Powstańców Śląskich – Wielka – Rondo Vaclava Havla – Krucza – Inżynierska – Rondo Woźniaka – Aleja Pracy – Hallera – Grabiszyńska – Solskiego – Aleja Piastów – Racławicka – Racławicka

Racławicka – Racławicka – Aleja Piastów – Solskiego – Grabiszyńska – Hallera – Aleja Pracy – Rondo Woźniaka – Inżynierska – Krucza – Rondo Vaclava Havla – Wielka – Powstańców Śląskich – Swobodna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Boya Żeleńskiego – Berenta – Kasprowicza – Przybyszewskiego – Czajkowskiego – Sołtysowicka – Koszarowa – Koszarowa (Szpital)

Od godziny 17:00

Koszarowa (Szpital) – Koszarowa – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Berenta – Boya–Żeleńskiego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – Piastowska
– Rondo Reagana (peron 3) – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – Kujawska – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Sucha – Swobodna – Powstańców Śląskich – Wielka – Rondo Vaclava Havla – Krucza – Inżynierska – Rondo Woźniaka – Aleja Pracy – Hallera – Grabiszyńska – Solskiego – Aleja Piastów – Racławicka – Racławicka

Racławicka – Racławicka – Aleja Piastów – Solskiego – Grabiszyńska – Hallera – Aleja Pracy – Rondo Woźniaka – Inżynierska – Krucza – Rondo Vaclava Havla – Wielka – Powstańców Śląskich – Swobodna – Borowska – Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Dąbrowskiego – Krasińskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Boya Żeleńskiego – Berenta – Kasprowicza – Przybyszewskiego – Czajkowskiego – Sołtysowicka – Koszarowa – Koszarowa (Szpital)

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu

 

Linia C

Od godziny 16:00

pl. Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Norwida – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Dmowskiego – Długa – Starogroblowa – Popowicka – Pilczycka – Kozanowska – Kozanów

Kozanów – Kozanowska – Pilczycka – Popowicka – Starogroblowa – Gnieźnieńska – Ścinawska – Poznańska – Łęczycka – Długa – Dmowskiego – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Nowowiejska – Piastowska – pl. Grunwaldzki (objazd ronda) – pl. Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki

Od około godziny 19:00 powrót na stałą trasę przejazdu

 

Linia D

Od godziny 16:00

Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora–Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Brücknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 1) – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Swobodna – Powstańców Śląskich – Krzycka – Wałbrzyska – Karmelkowa – Giełdowa (Centrum Hurtu)

Giełdowa (Centrum Hurtu) – Karmelkowa – Wałbrzyska – Krzycka – Powstańców Śląskich – Swobodna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Brücknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bora–Komorowskiego – Zakrzowska – Bora–Komorowskiego – Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego

Od godziny 17:00

Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora–Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Brücknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 1) – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – Kujawska – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Sucha – Swobodna – Powstańców Śląskich – Krzycka – Wałbrzyska – Karmelkowa – Giełdowa (Centrum Hurtu)

Giełdowa (Centrum Hurtu) – Karmelkowa – Wałbrzyska – Krzycka – Powstańców Śląskich – Swobodna – Borowska – Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Dąbrowskiego – Krasińskiego – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Brücknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bora–Komorowskiego – Zakrzowska – Bora–Komorowskiego – Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu

 

Linia K

Od godziny 16:00

Kamieńskiego (pętla) – Kamieńskiego – Żmigrodzka – Broniewskiego – Obornicka –
Bezpieczna – Łużycka – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica –
Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Świeradowska – Gaj–pętla

Gaj–pętla – Świeradowska – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Szewska – Grodzka – most Pomorski – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Łużycka – Bezpieczna – Obornicka – Broniewskiego – Żmigrodzka – Kamieńskiego – Kamieńskiego (pętla)

Od godziny 17:00

Kamieńskiego (pętla) – Kamieńskiego – Żmigrodzka – Broniewskiego – Obornicka – Bezpieczna – Łużycka – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Swobodna – Ślężna – Gliniana – Borowska – Świeradowska – Gaj–pętla

Gaj–pętla – Świeradowska – Borowska – Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Dąbrowskiego – Krasińskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Łużycka – Bezpieczna – Obornicka – Broniewskiego – Żmigrodzka – Kamieńskiego – Kamieńskiego (pętla)

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu

 

Linia N

Od godziny 16:00

Litewska – Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – Piastowska – Rondo Reagana (peron 3) – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza

Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska – Litewska

Od godziny 17:00

Litewska – Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – Piastowska – Rondo Reagana (peron 3) – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – Kujawska – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Sucha –Dworzec Autobusowy (przystanek nr 20352)

Dworzec Autobusowy – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Dąbrowskiego – Krasińskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska – Litewska

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu

 

Linia 106

Od godziny 16:00

Port Lotniczy – Rondo 4 czerwca 1989 roku – Graniczna – Rondo Skalskiego – Skarżyńskiego – Strachowice – Cichociemnych – Rondo Skalskiego – Graniczna – Rondo Rotmistrza Pileckiego – Strzegomska – Robotnicza – Wagonowa – Fabryczna – Robotnicza – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Swobodna – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza

Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Joannitów – Sucha – Swobodna – Owsiana – Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Robotnicza – Strzegomska – Rondo Rotmistrza Pileckiego – Graniczna – Rondo Skalskiego – Skarżyńskiego – Strachowice – Cichociemnych – Rondo Skalskiego – Graniczna – Rondo 4 czerwca 1989 roku – Port Lotniczy

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu

 

Linia 110

Od godziny 16:00
Galeria Dominikańska – Słowackiego – Podwale – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Sucha – Hubska – Bardzka – Buforowa – Iwiny (Rondo)

Iwiny (Rondo) – Buforowa – Bardzka – Hubska – Sucha – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – bł. Czesława – Słowackiego – Galeria Dominikańska

Od godziny 17:00

Galeria Dominikańska – Słowackiego – Podwale – Traugutta – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Borowska – Sucha – Hubska – Bardzka – Buforowa – Iwiny (Rondo)

Iwiny (Rondo) – Buforowa – Bardzka – Hubska – Sucha – Borowska – Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – bł. Czesława – Słowackiego – Galeria Dominikańska

Od około godziny 19:00 powrót na stałą trasę przejazdu

 

Linia 111

Od godziny 16:00

Kminkowa – Kminkowa – Waniliowa – Cynamonowa – Pełczyńska – Kominiarska – Księgarska – Sułowska – Rondo Obrońców Grodna – Żmigrodzka – Nowaka–Jeziorańskiego – Rondo Kielara – Obornicka – Broniewskiego – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – Zakładowa – Słonimskiego – Rychtalska – Jedności Narodowej – Nowowiejska – Piastowska – pl. Grunwaldzki (objazd ronda) – Piastowska – pl. Grunwaldzki

pl. Grunwaldzki – Piastowska – Sienkiewicza – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Rychtalska – Słonimskiego – Zakładowa – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Broniewskiego – Obornicka – Rondo Kielara – Pełczyńska – Cynamonowa – Waniliowa – Kminkowa – Kminkowa

Od około godziny 19:00 powrót na stałą trasę przejazdu

 

Linia 112

Od godziny 16:00

Dworzec Główny – Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Grota Roweckiego – Rondo Bednarza – Parafialna – Kutrzeby – Wysoka – Ołtaszyńska – Rondo św. Ojca Pio – Ołtaszyńska – Wojszycka – Wyścigowa – Waligórskiego – Krzyki

Krzyki – Waligórskiego – Wyścigowa – Wojszycka – Ołtaszyńska – Rondo św. Ojca Pio – Ołtaszyńska – Wysoka – Kutrzeby – Parafialna – Rondo Bednarza – Grota Roweckiego – Borowska – Peronowa – Dworzec Główny

Od około godziny 19:00 powrót na stałą trasę przejazdu

 

Linia 113

Od godziny 16:00

Dworzec Główny – Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Grota–Roweckiego – Rondo Bednarza – Grota–Roweckiego – Kurpiów – Strachowskiego – Rondo św. Ojca Pio – Zwycięska – Karkonoska – Krzyki

Krzyki – Karkonoska – Zwycięska – Rondo św. Ojca Pio – Strachowskiego – Kurpiów – Grota–Roweckiego – Rondo Bednarza – Grota–Roweckiego – Borowska – Peronowa – Dworzec Główny

Od około godziny 19:00 powrót na stałą trasę przejazdu

 

Linia 114

Od godziny 16:00

Galeria Dominikańska – Słowackiego – Podwale – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kościuszki – Krakowska – Karwińska – Mościckiego – Semaforowa – Centralna – Chińska – Brochów – Mościckiego – Ziemniaczana – Bieńkowice

Bieńkowice – Ziemniaczana – Mościckiego – Brochów – Chińska – Birmańska – Mościckiego – Karwińska – Krakowska – Kościuszki – Komuny Paryskiej – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – bł. Czesława – Słowackiego – Galeria Dominikańska

Od godziny 17:00

Galeria Dominikańska – Słowackiego – Podwale – Traugutta – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Kościuszki – Krakowska – Karwińska – Mościckiego – Semaforowa – Centralna – Chińska – Brochów – Mościckiego – Ziemniaczana – Bieńkowice

Bieńkowice – Ziemniaczana – Mościckiego – Brochów – Chińska – Birmańska – Mościckiego – Karwińska – Krakowska – Kościuszki – Komuny Paryskiej – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – bł. Czesława – Słowackiego – Galeria Dominikańska

Od około godziny 19:00 powrót na stałą trasę przejazdu

 

Linia 120

Od godziny 16:00

Galeria Dominikańska – Słowackiego – Podwale – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kościuszki – Na Niskich Łąkach – Międzyrzecka – Opatowicka – Opatowice (TRESTNO – BLIZANOWICE)

(BLIZANOWICE – TRESTNO) Opatowice – Opatowicka – Międzyrzecka – Na Niskich Łąkach – Kościuszki – Komuny Paryskiej – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – bł. Czesława – Słowackiego – Galeria Dominikańska

Od godziny 17:00

Galeria Dominikańska – Słowackiego – Podwale – Traugutta – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Kościuszki – Na Niskich Łąkach – Międzyrzecka – Opatowicka – Opatowice (TRESTNO – BLIZANOWICE)

(BLIZANOWICE – TRESTNO) Opatowice – Opatowicka – Międzyrzecka – Na Niskich Łąkach – Kościuszki – Komuny Paryskiej – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – bł. Czesława – Słowackiego – Galeria Dominikańska

Od około godziny 19:00 powrót na stałą trasę przejazdu

 

Linia 122

Od godziny 16:00

Dworzec Autobusowy – Sucha – Swobodna – Owsiana – Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Rybacka – Zachodnia – Poznańska – Łęczycka – Długa – Starogroblowa – Popowicka – Wejherowska – Legnicka – Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Rondo Szomańskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Koszalińska – Hermanowska – Chociebuska – Gubińska – Strzegomska – Rogowska – Nowy Dwór (pętla)

Nowy Dwór (pętla) – Rogowska – Strzegomska – Gubińska – Chociebuska – Hermanowska – Koszalińska – Bystrzycka – Balonowa – Horbaczewskiego – Rondo Szomańskiego – Orlińskiego – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – Starogroblowa – Gnieźnieńska – Ścinawska – Poznańska – Zachodnia – Rybacka – pl. Solidarności – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Swobodna – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gajowa – Sucha – Dworzec Autobusowy

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu

 

Linia 127

Od godziny 16:00

Kozanów – Kozanowska – Pilczycka – Popowicka – Starogroblowa – Gnieźnieńska – Ścinawska – Poznańska – Zachodnia – Rybacka – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – Tęczowa – Szpitalna – Zaporoska – Rondo Żołnierzy Wyklętych – Gajowicka – Hallera – Wiśniowa – Ślężna – Wyścigowa – Wojszycka – Ołtaszyńska – Rondo św. Ojca Pio – Zwycięska – Zwycięska

Zwycięska – Zwycięska – Rondo św. Ojca Pio – Ołtaszyńska – Wojszycka – Wyścigowa – Ślężna – Wiśniowa – Hallera – Gajowicka – Rondo Żołnierzy Wyklętych – Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Rybacka – Zachodnia – Poznańska – Łęczycka – Długa – Starogroblowa – Popowicka – Pilczycka – Kozanowska – Kozanów

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu

 

Linia 128

Od godziny 16:00

Zakrzów – Okulickiego – Bora–Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Dmowskiego – Długa – Starogroblowa – Popowicka – Wejherowska – Legnicka – Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Rondo Szomańskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Metalowców – Lotnicza – Pilczyce

Pilczyce – Lotnicza – Metalowców – Bystrzycka – Balonowa – Horbaczewskiego – Rondo Szomańskiego – Orlińskiego – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – Starogroblowa – Gnieźnieńska – Ścinawska – Poznańska – Łęczycka – Długa – Dmowskiego – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bora–Komorowskiego – Zakrzowska – Bora–Komorowskiego – Okulickiego – Zakrzów

Od około godziny 19:00 powrót na stałą trasę przejazdu

 

Linia 132

Od godziny 16:00

Kromera – Toruńska – Boya–Żeleńskiego – Berenta – Kasprowicza – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – pl. Strzegomski – Strzegomska – Śrubowa – Robotnicza – Strzegomska – Rondo Rotmistrza Pileckiego – Mińska – Stanisławowska – Awicenny – Poczta Polska

Poczta Polska – Awicenny – Stanisławowska – Mińska – Rondo Rotmistrza Pileckiego – Strzegomska – Robotnicza – Wagonowa – Fabryczna – Robotnicza – Śrubowa – Strzegomska – pl. Strzegomski – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Kasprowicza – Berenta – Boya–Żeleńskiego – Kromera – Kromera

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu

 

Linia 142

Od godziny 16:00

Karłowice – Żmigrodzka – Broniewskiego – Obornicka – Bezpieczna – Łużycka – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – pl. Strzegomski – Strzegomska – Śrubowa – Robotnicza – Strzegomska – Rogowska – Nowy Dwór (pętla)

Nowy Dwór (pętla) – Rogowska – Strzegomska – Robotnicza – Wagonowa – Fabryczna – Robotnicza – Śrubowa – Strzegomska – pl. Strzegomski – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Łużycka – Bezpieczna – Obornicka – Broniewskiego – Żmigrodzka – Karłowice

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu

 

Linia 144

Od godziny 16:00

Polanowice – Kamieńskiego – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego – Łokietka – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Szczęśliwa – Rondo Żołnierzy Wyklętych – Gajowicka – Hallera – Wiśniowa – Sudecka – Wyścigowa – Wojszycka – Wojszycka

Wojszycka – Wojszycka – Wyścigowa – Sudecka – Wiśniowa – Hallera – Gajowicka – Rondo Żołnierzy Wyklętych – Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Kamieńskiego – Polanowice

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu

 

Linia 145

Od godziny 16:00

Sępolno – Mickiewicza – Monte Cassino – Dembowskiego – Tramwajowa – Wróblewskiego – Wajdy – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 3) – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Świeradowska – Bardzka – Buforowa – Iwiny (Rondo)

Iwiny (Rondo) – Buforowa – Bardzka – Świeradowska – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy – Wróblewskiego – Tramwajowa – Dembowskiego – Monte Cassino – Mickiewicza – Sępolno

Od godziny 17:00

Sępolno – Mickiewicza – Monte Cassino – Dembowskiego – Tramwajowa – Wróblewskiego – Wajdy – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 3) – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – Kujawska – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Świeradowska – Bardzka – Buforowa – Iwiny (Rondo)

Iwiny (Rondo) – Buforowa – Bardzka – Świeradowska – Borowska – Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Dąbrowskiego – Krasińskiego – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy – Wróblewskiego – Tramwajowa – Dembowskiego – Monte Cassino – Mickiewicza – Sępolno

Od około godziny 19:00 powrót na stałą trasę przejazdu

 

Linia 146

Od godziny 16:00

Gaj–pętla – Świeradowska – Borowska – Stawowa – Peronowa – Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy – Wróblewskiego – Tramwajowa – Dembowskiego – Bacciarellego – Bartoszowice

Bartoszowice – Bacciarellego – Dembowskiego – Tramwajowa – Wróblewskiego – Wajdy – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 3) – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Stawowa – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Świeradowska – Gaj–pętla

Od godziny 17:00

Gaj–pętla – Świeradowska – Borowska – Stawowa – Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Dąbrowskiego – Krasińskiego – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy – Wróblewskiego – Tramwajowa – Dembowskiego – Bacciarellego – Bartoszowice

Bartoszowice – Bacciarellego – Dembowskiego – Tramwajowa – Wróblewskiego – Wajdy – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 3) – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – Kujawska – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Świeradowska – Gaj–pętla

Od około godziny 19:00 powrót na stałą trasę przejazdu

 

Linia 148

Od godziny 16:00

Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Joannitów – Sucha – Swobodna – Owsiana – Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Robotnicza – Strzegomska – Gubińska – Chociebuska – Rogowska – Zemska – Żernicka – Halicka – Małopolska – Złotnicka – Kosmonautów – Średzka – Leśnica

Leśnica – Płońskiego – Trzmielowicka – Średzka – Kosmonautów – Złotnicka – Małopolska – Halicka – Żernicka – Zemska – Rogowska – Chociebuska – Gubińska – Strzegomska – Robotnicza – Wagonowa – Fabryczna – Robotnicza – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Swobodna – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu

 

Linia 149

Od godziny 16:00

pl. Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Norwida – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 3) – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Robotnicza – Strzegomska – Rogowska – Zemska – Żernicka – Kołobrzeska – Kuźniki

Kuźniki – Hermanowska – Kołobrzeska – Żernicka – Zemska – Rogowska – Strzegomska – Robotnicza – Wagonowa – Fabryczna – Robotnicza – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Swobodna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki

Od godziny 17:00

pl. Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Norwida – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Robotnicza – Strzegomska – Rogowska – Zemska – Żernicka – Kołobrzeska – Kuźniki

Kuźniki – Hermanowska – Kołobrzeska – Żernicka – Zemska – Rogowska – Strzegomska – Robotnicza – Wagonowa – Fabryczna – Robotnicza – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Swobodna – Borowska – Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Dąbrowskiego – Krasińskiego – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu

 

Linia 612

Od godziny 16:00

Dworzec Główny – Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Grota Roweckiego – Rondo Bednarza – Parafialna – Kutrzeby – Wysoka – Ślęża – Bielany Wrocławskie – Karkonoska – Krzyki

Krzyki – Karkonoska – Bielany Wrocławskie – Ślęża – Wysoka – Kutrzeby – Parafialna – Rondo Bednarza – Grota Roweckiego – Borowska – Peronowa – Dworzec Główny

Od około godziny 19:00 powrót na stałą trasę przejazdu

 

UWAGA

Na wszystkich skrzyżowaniach przecinających trasę Biegu, służby policji będą w miarę możliwości, przy zachowaniu bezpieczeństwa uczestników Biegu, umożliwiały przejazd komunikacji tramwajowej i autobusowej.

(źródło: WTr UM)