W ten weekend czeka nas zmiana rozkładów linii autobusowych, które na co dzień jeżdżą przez Plac Orląt Lwowskich.
Lekki remont zacznie się w piątek o godzinie 22:00, a skończy się w poniedziałek o godzinie 05:00.
127, 149, 406, 409 i nocny 249 – to właśnie te linie na czas weekendu zmienią swoje trasy.
Linia 127: omijać będzie przystanek „Tęczowa”, a kierować się będzie przez: ulicę Piłsudskiego, Plac Legionów, a następnie przez ulicę Grabiszyńską. Linia ta będzie zatrzymywać się na przystankach znajdujących się na wytyczonej trasie.
Linie 149, 406, 409: pojadą przez ulicę Piłsudskiego, a następnie skręcać będą w ulicę Świdnicką. Linie te będą stawać na przystankach znajdujących się na wytyczonej trasie. Nie staną one jednak na przystankach przy ulicy Podwale.
Nocna linia 249 skierowana będzie przez ulicę Piłsudskiego i Świdnicką. Autobus ten także ominie przystanki, które znajdują się przy ulicy Podwale, ale również stawać będzie na przystankach znajdujących się na wytyczonej trasie.