Z pasją o komunikacji!

Pragnę przywitać wszystkich naszych czytelników ponownie na nowym WK po kilkudniowej przerwie! Jak zapewne zauważyliście zmieniło się bardzo dużo.

Mam nadzieję, że wszystkie zmiany są w Waszym odczuciu pozytywne i się Wam podobają. Staraliśmy się zmienić to co w poprzedniej odsłonie strony było niedoskonałe. 

Oprócz nowej szaty graficznej strona została uporządkowana. Teraz wszystko wygląda bardziej przejrzyście. Na szarym tle znajdują się piktogramy będące odnośnikami do miejsc niezbędnych dla pasażera, a poszczególne typy tekstów są przypisane do odpowiadających im kategorii.

Bez zmian pozostała nasza galeria zdjęć i hasło przewodnie. Nadal będziemy się starać pisać dla Was "Z pasją o komunikacji!".

W ciągu najbliższych miesięcy zostanie jeszcze dopracowany styl mobilny WK i pojawi się kanał RSS.

Za sprawą tej ogromnej rewolucji stoi Szymon Haładyn. To dzięki niemu wiele ciekawych pomysłów weszło w życie.

Pamiętajcie, że jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju współpracę i konstruktywną krytykę. Chętnie wysłuchamy Waszych uwag na temat obecnej strony. Możecie je przedstawić w komentarzach lub wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Raport specjalny: Zmiany w komunikacji miejskiej
  • Remont nawierzchni na rondzie Reagana

    W sobotę 4 czerwca 2022 r. rozpocznie się remont nawierzchni na rondzie Reagana przy peronie 1 i 2. W związku z tym swoje trasy zmienią linie tramwajowe 1, 2, 10, 33 i 70 oraz autobusowe C, D, 111,...


  • Zamknięcie mostu Piaskowego i otwarcie Pomorskiej

    Od dnia 28 maja 2022 roku (sobota) planowane jest wprowadzenie zmian tras linii tramwajowych i autobusowych. Szczegóły znajdują się poniżej.


  • Zmiany tras linii 8, 9, 11, 17 i 23

    W związku z planowanym przeprowadzeniem prac związanych z wymianą szyn w torowisku przy moście Piaskowym, tylko w dniach 28-29 maja 2022 roku (sobota-niedziela) planowane jest wprowadzenie zmiany...


Raport specjalny: #TORYwolucja

Witamy ponownie!