Z pasją o komunikacji!

Prezentujemy kolejną część fotorelacji z remontów wrocławskich torowisk.

Remont ul. Przyjaźni dobiega już końca. W sobotę 28 czerwca tramwaje linii 17 powrócą na swoją trasę. Na tydzień przed otwarciem już niemal wszystko było gotowe. Brakowało jedynie wykończenia przystanków.

Na ulicy Curie-Skłodowskiej wszystko idzie w dobrym kierunku. Od Norwida do Łukasiewicza szyny są już zalane betonem i odcinek wygląda na niemal skończony, brakuje tylko uszczelnienia i górnej warstwy betonu na torze do Rona Ronalda Reagana. Trwa zalewanie szyn na wysokości przystanku w stronę Hali Stulecia (przesunięty w miejsce tego co dawniej był w stronę centrum). Jezdnia od ulicy Łukasiewicza do mostu Zwierzynieckiego nadal nie jest zrobiona, a fragment ulicy przy samym moście jest najbardziej "do tyłu" pod względem postępu prac. Kiepsko jest też z chodnikami, ale to drugorzędna kwestia.

W kolejnych tygodniach zapraszamy do śledzenia następnych fotorelacji z remontów torowisk na naszej stronie.

 

 • Galeria

-> ul. Marii Curie-Skłodowskiej

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - https://wroclawskakomunikacja.pl/images/galerie_wiadomosci/remonty_torowisk_cz96/curie-sklodowskiej


-> ul. Przyjaźni

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - https://wroclawskakomunikacja.pl/images/galerie_wiadomosci/remonty_torowisk_cz96/przyjazni


Zapraszamy do obejrzenia POPRZEDNICH CZĘŚCI cyklu.

Raport specjalny: Zmiany w komunikacji miejskiej
 • Zmiany tras linii 115 i 118

  W związku z planowanym rozpoczęciem prac związanych z remontem przejazdu kolejowego na ulicy Mydlanej, od 4 lipca 2020 roku (sobota) planowane jest wprowadzenie zmiany trasy linii autobusowej 115 i...


 • Zmiany w komunikacji miejskiej od 27 czerwca

  Od 27 czerwca 2020 roku (sobota) planowane jest wprowadzenie zmiany na liniach tramwajowych oraz na liniach autobusowych.


 • Zmiany w komunikacji miejskiej od 6 czerwca

  Od dnia 6 czerwca 2020 (sobota), z powodu rozpoczęcia kolejnego etapu budowy trasy autobusowo-tramwajowej na Nowy Dwór, planowane jest wprowadzenie zmiany tras linii autobusowych 122, 144 i 240.


Raport specjalny: #TORYwolucja
 • Remonty torowisk trwają - cz. 135 (ZDJĘCIA)

  Przedstawiamy Wam fotorelację z remontów torowisk. Byliśmy na ul. Trzebnickiej, ul. Żmigrodzkiej, pętli Zawalna, ul. Bł. Czesława, ul. Szczytnickiej i na rondzie Reagana, gdzie trwają wakacyjne...


 • Budowa TAT na Nowy Dwór - cz. 9 (ZDJĘCIA)

  Rozpoczęte we wrześniu 2019 roku prace związane z budową trasy autobusowo-tramwajowej na Nowy Dwór postępują. Przedstawiamy Państwu fotorelację z tej inwestycji.


 • Budowa TAT na Nowy Dwór - cz. 8 (ZDJĘCIA)

  Rozpoczęte we wrześniu 2019 roku prace związane z budową trasy autobusowo-tramwajowej na Nowy Dwór postępują. Przedstawiamy Państwu fotorelację z tej inwestycji.


Remonty torowisk trwają - cz. 96 (ZDJĘCIA)