Z pasją o komunikacji!

Prezentujemy kolejną porcję zdjęć z remontów wrocławskich torowisk.

Na ulicy Krupniczej dzieje się bardzo niewiele. Nadal trwają prace przy kanalizacji. Przygotowano jedynie miejsce pod rozjazdy tuż przy skrzyżowaniu z Podwalem.

Na zamkniętej w zeszły weekend ulicy Nowowiejskiej trwa zrywanie nawierzchni.

Na ulicy Curie-Skłodowskiej, na odcinku od Łukasiewicza do wybrzeża Wyspiańskiego skończono przygotowywać podbudowę jezdni i niebawem zostanie wylany tam asfalt. Gotowe są także w większości słupy trakcyjne/latarnie i po zmroku ulica jest już oświetlona (przez dłuższy czas, po zdemontowaniu starych latarni było niemal całkiem ciemno). Na słupach pojawiły się już także linki, które podtrzymywać będą trakcję. Jeśli chodzi o torowisko to względnie gotowa jest część od ul. Norwida do nowego przystanku "Kliniki" (za skrzyżowaniem z Łukasiewicza). Od tego miejsca ulica idzie trochę mocniej w górę, więc drogowcy rozpoczęli zalewanie szyn od strony mostu Zwierzynieckiego, gdzie część torowiska także jest już poprawiona.

W kolejnych tygodniach zapraszamy do śledzenia następnych fotorelacji z remontów torowisk na naszej stronie.

 

 • Galeria

-> ul. Marii Curie-Skłodowskiej

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - https://wroclawskakomunikacja.pl/images/galerie_wiadomosci/remonty_torowisk_cz97/curie-sklodowskiej


-> ul. Krupnicza

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - https://wroclawskakomunikacja.pl/images/galerie_wiadomosci/remonty_torowisk_cz97/krupnicza


-> ul. Nowowiejska

 • nowowiejska1a
 • nowowiejska2a
 • nowowiejska3a
 • nowowiejska4a
 • nowowiejska5a
 • nowowiejska6a

Zapraszamy do obejrzenia POPRZEDNICH CZĘŚCI cyklu.

Raport specjalny: Zmiany w komunikacji miejskiej
 • Zmiany tras linii 115 i 118

  W związku z planowanym rozpoczęciem prac związanych z remontem przejazdu kolejowego na ulicy Mydlanej, od 4 lipca 2020 roku (sobota) planowane jest wprowadzenie zmiany trasy linii autobusowej 115 i...


 • Zmiany w komunikacji miejskiej od 27 czerwca

  Od 27 czerwca 2020 roku (sobota) planowane jest wprowadzenie zmiany na liniach tramwajowych oraz na liniach autobusowych.


 • Zmiany w komunikacji miejskiej od 6 czerwca

  Od dnia 6 czerwca 2020 (sobota), z powodu rozpoczęcia kolejnego etapu budowy trasy autobusowo-tramwajowej na Nowy Dwór, planowane jest wprowadzenie zmiany tras linii autobusowych 122, 144 i 240.


Raport specjalny: #TORYwolucja
 • Remonty torowisk trwają - cz. 135 (ZDJĘCIA)

  Przedstawiamy Wam fotorelację z remontów torowisk. Byliśmy na ul. Trzebnickiej, ul. Żmigrodzkiej, pętli Zawalna, ul. Bł. Czesława, ul. Szczytnickiej i na rondzie Reagana, gdzie trwają wakacyjne...


 • Budowa TAT na Nowy Dwór - cz. 9 (ZDJĘCIA)

  Rozpoczęte we wrześniu 2019 roku prace związane z budową trasy autobusowo-tramwajowej na Nowy Dwór postępują. Przedstawiamy Państwu fotorelację z tej inwestycji.


 • Budowa TAT na Nowy Dwór - cz. 8 (ZDJĘCIA)

  Rozpoczęte we wrześniu 2019 roku prace związane z budową trasy autobusowo-tramwajowej na Nowy Dwór postępują. Przedstawiamy Państwu fotorelację z tej inwestycji.


Remonty torowisk trwają - cz. 97 (ZDJĘCIA)