Z pasją o komunikacji!

W związku z kolejną edycją Międzynarodowego Festiwalu Wratislavia Cantans oraz koncertami odbywającymi się w Oratorium Marianum przy ulicy Grodzkiej tramwaje linii 6 i 7 zostaną skierowane objazdem.

 

W dniach:

 • 9 września 2018 roku (niedziela) w godzinach 15:00-21:00
 • 16 września 2018 roku (niedziela) w godzinach 11:00-14:00

tramwaje linii 6 zostaną skierowane objazdem w obu kierunkach od placu Bema przez mosty Młyńskie, most Piaskowy, Halę Targową, plac Dominikański, ulicę Skargi i Teatralną.

 

"Siódemka" kursująca z pętli Klecina w kierunku pętli Poświętne zostanie skierowana objazdem od ulicy Widok, Kazimierza Wielkiego, Nowy Świat, most Pomorski, ulicę Pomorską i plac Staszica do placu Powstańców Wielkopolskich z pominięciem przystanków zlokalizowanych w ciągu ulicy Szewskiej, Drobnera i Chrobrego. W kierunku przeciwnym z Poświętnego do Kleciny tramwaje pojadą objazdem od placu Powstańców Wielkopolskich przez plac Staszica, ulicę Pomorską i most Pomorski do ulicy Nowy Świat z pominięciem przystanków "Paulińska", "Dubois" i "Uniwersytet".

(źródło: WTr UM)

Raport specjalny: Zmiany w komunikacji miejskiej
 • Remont nawierzchni na rondzie Reagana

  W sobotę 4 czerwca 2022 r. rozpocznie się remont nawierzchni na rondzie Reagana przy peronie 1 i 2. W związku z tym swoje trasy zmienią linie tramwajowe 1, 2, 10, 33 i 70 oraz autobusowe C, D, 111,...


 • Zamknięcie mostu Piaskowego i otwarcie Pomorskiej

  Od dnia 28 maja 2022 roku (sobota) planowane jest wprowadzenie zmian tras linii tramwajowych i autobusowych. Szczegóły znajdują się poniżej.


 • Zmiany tras linii 8, 9, 11, 17 i 23

  W związku z planowanym przeprowadzeniem prac związanych z wymianą szyn w torowisku przy moście Piaskowym, tylko w dniach 28-29 maja 2022 roku (sobota-niedziela) planowane jest wprowadzenie zmiany...


Raport specjalny: #TORYwolucja

Zmiany trasy linii 6 i 7