Z pasją o komunikacji!

W związku z kolejną edycją Międzynarodowego Festiwalu Wratislavia Cantans oraz koncertami odbywającymi się w Oratorium Marianum przy ulicy Grodzkiej tramwaje linii 6 i 7 zostaną skierowane objazdem.

 

W dniach:

 • 9 września 2018 roku (niedziela) w godzinach 15:00-21:00
 • 16 września 2018 roku (niedziela) w godzinach 11:00-14:00

tramwaje linii 6 zostaną skierowane objazdem w obu kierunkach od placu Bema przez mosty Młyńskie, most Piaskowy, Halę Targową, plac Dominikański, ulicę Skargi i Teatralną.

 

"Siódemka" kursująca z pętli Klecina w kierunku pętli Poświętne zostanie skierowana objazdem od ulicy Widok, Kazimierza Wielkiego, Nowy Świat, most Pomorski, ulicę Pomorską i plac Staszica do placu Powstańców Wielkopolskich z pominięciem przystanków zlokalizowanych w ciągu ulicy Szewskiej, Drobnera i Chrobrego. W kierunku przeciwnym z Poświętnego do Kleciny tramwaje pojadą objazdem od placu Powstańców Wielkopolskich przez plac Staszica, ulicę Pomorską i most Pomorski do ulicy Nowy Świat z pominięciem przystanków "Paulińska", "Dubois" i "Uniwersytet".

(źródło: WTr UM)

Raport specjalny: Zmiany w komunikacji miejskiej
 • Zmiany tras linii 115 i 118

  W związku z planowanym rozpoczęciem prac związanych z remontem przejazdu kolejowego na ulicy Mydlanej, od 4 lipca 2020 roku (sobota) planowane jest wprowadzenie zmiany trasy linii autobusowej 115 i...


 • Zmiany w komunikacji miejskiej od 27 czerwca

  Od 27 czerwca 2020 roku (sobota) planowane jest wprowadzenie zmiany na liniach tramwajowych oraz na liniach autobusowych.


 • Zmiany w komunikacji miejskiej od 6 czerwca

  Od dnia 6 czerwca 2020 (sobota), z powodu rozpoczęcia kolejnego etapu budowy trasy autobusowo-tramwajowej na Nowy Dwór, planowane jest wprowadzenie zmiany tras linii autobusowych 122, 144 i 240.


Raport specjalny: #TORYwolucja
 • Remonty torowisk trwają - cz. 135 (ZDJĘCIA)

  Przedstawiamy Wam fotorelację z remontów torowisk. Byliśmy na ul. Trzebnickiej, ul. Żmigrodzkiej, pętli Zawalna, ul. Bł. Czesława, ul. Szczytnickiej i na rondzie Reagana, gdzie trwają wakacyjne...


 • Budowa TAT na Nowy Dwór - cz. 9 (ZDJĘCIA)

  Rozpoczęte we wrześniu 2019 roku prace związane z budową trasy autobusowo-tramwajowej na Nowy Dwór postępują. Przedstawiamy Państwu fotorelację z tej inwestycji.


 • Budowa TAT na Nowy Dwór - cz. 8 (ZDJĘCIA)

  Rozpoczęte we wrześniu 2019 roku prace związane z budową trasy autobusowo-tramwajowej na Nowy Dwór postępują. Przedstawiamy Państwu fotorelację z tej inwestycji.


Zmiany trasy linii 6 i 7