Z pasją o komunikacji!

Już w najbliższą sobotę zacznie się wyczekiwany remont torowiska przy ulicy Przyjaźni, a także pętla znajdująca się przy ulicy Wałbrzyskiej.

Koszt przebudowy pętli tramwajowej ma wynieść 1 mln 200 tys złotych.

W związku z tym remontem trasę zmieni linia tramwajowa „17”, która będzie kończyć kursy na pętli Krzyki. MPK Wrocław desygnuje jednak zastępczą linię autobusową 717, która pozwoli dojechać pasażerom w miejsca, w które podczas remontu nie dojedziemy tramwajem.

Linia autobusowa 107 na pętlę Krzyki będzie dojeżdżać przez ulice Krzycką, Letnią i Karkonoską.

Ponadto linia autobusowa nocna w kursach do centrum pojedzie przez Krzycką i Letnią, a pominięta zostanie ulica Przyjaźni.

17 – Sępolno, Stadion Olimpijski, Kochanowskiego, Sienkiewicza, Plac Bema, Plac Dominikański, Teatralna, Renoma, Arkady, Powstańców Śląskich, Orla, Krzyki

717- Krzyki - Karkonoska - Jeździecka - Partynicka - Braterska - Przyjaźni - Karkonoska – Krzyki

Raport specjalny: Zmiany w komunikacji miejskiej
 • Zmiany tras linii 115 i 118

  W związku z planowanym rozpoczęciem prac związanych z remontem przejazdu kolejowego na ulicy Mydlanej, od 4 lipca 2020 roku (sobota) planowane jest wprowadzenie zmiany trasy linii autobusowej 115 i...


 • Zmiany w komunikacji miejskiej od 27 czerwca

  Od 27 czerwca 2020 roku (sobota) planowane jest wprowadzenie zmiany na liniach tramwajowych oraz na liniach autobusowych.


 • Zmiany w komunikacji miejskiej od 6 czerwca

  Od dnia 6 czerwca 2020 (sobota), z powodu rozpoczęcia kolejnego etapu budowy trasy autobusowo-tramwajowej na Nowy Dwór, planowane jest wprowadzenie zmiany tras linii autobusowych 122, 144 i 240.


Raport specjalny: #TORYwolucja
 • Remonty torowisk trwają - cz. 135 (ZDJĘCIA)

  Przedstawiamy Wam fotorelację z remontów torowisk. Byliśmy na ul. Trzebnickiej, ul. Żmigrodzkiej, pętli Zawalna, ul. Bł. Czesława, ul. Szczytnickiej i na rondzie Reagana, gdzie trwają wakacyjne...


 • Budowa TAT na Nowy Dwór - cz. 9 (ZDJĘCIA)

  Rozpoczęte we wrześniu 2019 roku prace związane z budową trasy autobusowo-tramwajowej na Nowy Dwór postępują. Przedstawiamy Państwu fotorelację z tej inwestycji.


 • Budowa TAT na Nowy Dwór - cz. 8 (ZDJĘCIA)

  Rozpoczęte we wrześniu 2019 roku prace związane z budową trasy autobusowo-tramwajowej na Nowy Dwór postępują. Przedstawiamy Państwu fotorelację z tej inwestycji.


Od soboty zamknięta ulica Przyjaźni!