Z pasją o komunikacji!

Wielu rodziców zastanawia się nad najlepszymi prezentami dla swojego dziecka, na przykład na urodziny lub na święta. Podczas wyboru warto zainspirować się ulubioną bajką swojej pociechy i na jej podstawie dokonać zakupu. Dobrze dowiedzieć się na ten temat nieco więcej oraz zapoznać się z najbardziej popularnymi seriami dziecięcych zabawek.

Kraina Lodu

Wśród najpopularniejszych serii dziecięcych zabawek wymienić można produkty inspirowane bajką "Kraina Lodu". Animacja zyskała popularność na całym świecie, a zabawki z tej serii są wymarzonym prezentem wielu dzieci, a zwłaszcza dziewczynek. Zabawki, które zajmą dziecko na dłużej, to między innymi zestawy klocków LEGO z tej serii. Są to zarówno klocki LEGO Duplo dla młodszych dzieci, jak i LEGO Disney dla starszych dzieci. Oprócz klocków LEGO w sprzedaży dostępne są figurki oraz maskotki z tej bajki. Dużą popularnością cieszą się zestawy plastyczne oraz komplety do tworzenia własnej biżuterii z bohaterami "Krainy Lodu".

Psi Patrol

Kolejną uwielbianą przez dzieci bajką bez wątpienia jest "Psi Patrol". Chętnie oglądają ją zarówno chłopcy, jak i dziewczynki. Dlatego zabawki z tej serii są często wybierane przez rodziców, a dzieci w szczególności uwielbiają figurki oraz maskotki swoich ulubionych piesków, dzięki którym mogą się bawić w odgrywanie ról. Figurki bohaterów można kupić w większych zestawach lub z dodatkiem innych akcesoriów, znanych z tej animacji. Dzieci doskonale bawią się także pojazdami z bajki, które są przypisane do poszczególnych piesków. Dlatego warto kupować produkty z tej serii w zestawach.

Koci Domek Gabi

Zabawki z serii "Koci Domek Gabi" cieszą się bardzo dużą popularnością wśród dzieci. Bajka z uroczymi kotkami jest szczególnie uwielbiana przez dziewczynki, a w sprzedaży można znaleźć liczne zabawki z tej serii. Hitem są figurki w różnych wariantach, a także duży, tytułowy, domek Gabi. Domek Gabi kupuje się w wersji samodzielnej, a następnie dokupuje do niego poszczególne pomieszczenia wraz z wyposażeniem. Oprócz zestawów z figurkami w sprzedaży dostępne są także klocki LEGO z tej serii. Aktualnie do wyboru są trzy mniejsze zestawy oraz jeden większy.

Świnka Peppa

Chętnie wybierane przez dzieci obu płci są również zabawki z bajki "Świnka Peppa". Najczęściej w sprzedaży można znaleźć figurki z tej serii w atrakcyjnych dla maluchów zestawach tematycznych. Wśród nich można wymienić na przykład zestawy z samochodem, placem zabaw, a nawet całym domkiem. Oprócz figurek w sprzedaży dostępne są również inne produkty inspirowane tą animacją. Są to puzzle dla dzieci z różnych grup wiekowych, a także interesujące gry, na przykład memo. Dzieci uwielbiają również książeczki oraz kolorowanki ze swoją ulubioną bohaterką.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Raport specjalny: Zmiany w komunikacji miejskiej
  • Remont nawierzchni na rondzie Reagana

    W sobotę 4 czerwca 2022 r. rozpocznie się remont nawierzchni na rondzie Reagana przy peronie 1 i 2. W związku z tym swoje trasy zmienią linie tramwajowe 1, 2, 10, 33 i 70 oraz autobusowe C, D, 111,...


  • Zamknięcie mostu Piaskowego i otwarcie Pomorskiej

    Od dnia 28 maja 2022 roku (sobota) planowane jest wprowadzenie zmian tras linii tramwajowych i autobusowych. Szczegóły znajdują się poniżej.


  • Zmiany tras linii 8, 9, 11, 17 i 23

    W związku z planowanym przeprowadzeniem prac związanych z wymianą szyn w torowisku przy moście Piaskowym, tylko w dniach 28-29 maja 2022 roku (sobota-niedziela) planowane jest wprowadzenie zmiany...


Raport specjalny: #TORYwolucja

Popularne serie zabawek dla dzieci - które wybrać na prezent dla malca?