Z pasją o komunikacji!

Tak jak co roku z okazji dnia Wszystkich Świętych zostanie uruchomiona dodatkowa komunikacja. Już od 24 października na wrocławskie cmentarze dojedziemy specjalnymi liniami.

 

24-25 października 2020 r. (sobota - niedziela)

Linia A
Dodatkowo zatrzymuje się na przystanku Grabiszyńska (Cmentarz II).

Linia K
W godzinach 9:00 – 18:00 wszystkie kursy zostaną przedłużone w obu kierunkach od ulicy Świeradowskiej przez przystanek Bardzka (Cmentarz) do przystanku Buforowa (Rondo) – ronda przy skrzyżowaniu ulicy Buforowej i Terenowej.

Linia 118
W godzinach od 9:00 do 18:00 zostaną uruchomione dodatkowe kursy do pętli Wojnów z częstotliwością co 60 minut.

Zmiana statusu przystanku:
Przystanek autobusowy „Bardzka (Cmentarz)” nr 21135 i 21136 dla wszystkich dziennych linii autobusowych posiada status przystanku stałego.

 

Specjalne linie tramwajowe:

Linia E1
Oporów – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale - most Sikorskiego – Mostowa - Jagiełły – most Mieszczański – Dubois - Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka - Osobowice

Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa - most Sikorskiego – Podwale - pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów - Grabiszyńska – Oporów

Linia E8
Gaj – Świeradowska - Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – bł. Czesława - św. Katarzyny – Piaskowa – Grodzka – most Uniwersytecki – Dubois - Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka - Osobowice

Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Uniwersytecki – Grodzka - Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Widok – Teatralna – Skargi - Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Świeradowska - Gaj

Linie kursują z częstotliwością co 20 minut w godz. 9:00 – 18:00.

Linia 322
Nowy Dwór (pętla) – Rogowska – Strzegomska – Gubińska – Chociebuska – Hermanowska - Koszalińska – Bystrzycka – Balonowa – Horbaczewskiego – Rondo Szomańskiego - Orlińskiego – Na Ostatnim Groszu - Legnicka – Wejherowska – Popowicka – Milenijna - most Milenijny – Osobowicka - Cmentarz Osobowicki - Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Brücknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – ks. Stanety - Gorlicka – Litewska – Żmudzka - Kiełczowska – Kiełczowska Cmentarz

Kiełczowska Cmentarz – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska – Gorlicka – ks. Stanety - Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego - Brücknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego - most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza - pl. Bema – Drobnera – Dubois – Pomorska - pl. Staszica – Reymonta - most Osobowicki – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka - most Milenijny – Milenijna - Popowicka – Wejherowska – Legnicka - Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Rondo
Szomańskiego - Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Koszalińska – Hermanowska - Chociebuska – Gubińska – Strzegomska – Rogowska - Nowy Dwór (pętla)

Linia kursuje z częstotliwością co 15 minut w godz.9:00 – 18:00.

Linia 334
Brochów – Chińska – Centralna – Konduktorska - Buforowa – Bardzka (Cmentarz) – Bardzka - Kamienna – pl. Powstańców Śląskich – Zaporoska – Krucza – Inżynierska - Rondo Woźniaka – Aleja Pracy - Hallera - Grabiszyńska - Grabiszyńska (Cmentarz II)

Grabiszyńska (Cmentarz II) – Grabiszyńska – Hallera – Aleja Pracy – Rondo Woźniaka – Inżynierska – Krucza – Zaporoska – pl. Powstańców Śląskich – Kamienna – Bardzka - Bardzka (Cmentarz) – Buforowa – Konduktorska – Centralna – Chińska - Brochów

Linia kursuje z częstotliwością co 15 minut w godz.9:00 – 18:00.

 

26-30 października 2020 r. (poniedziałek-piątek)

Linia A
Dodatkowo zatrzymuje się na przystanku Grabiszyńska (Cmentarz II).

Linia K
W godzinach 9:00 – 17:00 wszystkie kursy zostaną przedłużone w obu kierunkach od ulicy Świeradowskiej przez przystanek Bardzka (Cmentarz) do przystanku Buforowa (Rondo) – ronda przy skrzyżowaniu ulicy Buforowej i Terenowej.

Linia 121
W godzinach od 9:00 do 14:00 linia będzie kursowała z częstotliwością co 15 minut.

Linia 319
W godzinach od 9:00 do 14:00 utrzymane zostaną kursy w obu kierunkach na trasie Kamieńskiego (pętla) – Grabiszyńska (Cmentarz II) z częstotliwością co 15 minut.

Zmiana statusu przystanku:
Przystanek autobusowy „Bardzka (Cmentarz)” nr 21135 i 21136 dla wszystkich dziennych linii autobusowych posiada status przystanku stałego.

 

Specjalne linie tramwajowe:

Linia E1
Oporów – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II –Podwale - most Sikorskiego – Mostowa - Jagiełły – most Mieszczański – Dubois - Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka - Osobowice

Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa - most Sikorskiego – Podwale - pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów - Grabiszyńska – Oporów

Linia kursuje z częstotliwością co 15 minut w godz. 9:00 – 14:00 oraz co 24 minuty w godz. 14:00 – 17:00.

Linia A
Dodatkowo zatrzymuje się na przystanku Grabiszyńska (Cmentarz II).

Linia K
W godzinach 9:00 – 20:00 wszystkie kursy zostaną przedłużone w obu kierunkach od ulicy Świeradowskiej przez przystanek Bardzka (Cmentarz) do przystanku Buforowa (Rondo) – ronda przy skrzyżowaniu ulicy Buforowej i Terenowej.

Linia N
W godzinach od 8:00 do 20:00 wszystkie kursy do pętli przy ulicy Litewskiej i z powrotem do Petrusewicza będą realizowane przez Cmentarz Kiełczowski.

Linia 118
W godzinach od 8:00 do 20:00 zostaną uruchomione dodatkowe kursy do pętli Wojnów z częstotliwością co 60 minut.

Linia 123
W godzinach od 9:00 do 18:00 będzie kursowała z częstotliwością co 15 minut wg specjalnego rozkładu.

Zmiana statusu przystanku:
Przystanek autobusowy „Bardzka (Cmentarz)” nr 21135 i 21136 dla wszystkich dziennych linii autobusowych posiada status przystanku stałego.

Zmiany lokalizacji przystanków:
- przystanek autobusowy nr 23002 „most Osobowicki” zostanie przeniesiony na przystanek autobusowy nr 23102 (przystanek linii 129), natomiast tramwajowy pozostaje bez zmian;

- autobusy linii specjalnych kursujące w kierunku Mostu Osobowickiego, na ulicy Osobowickiej będą zatrzymywały się tylko na przystanku przy Bramie Głównej Cmentarza Osobowickiego i przy moście Osobowickim.

- autobusy linii specjalnych kursujące w kierunku Mostu Milenijnego będą zatrzymywały się na wszystkich przystankach w ciągu ulicy Osobowickiej;

- na ul. Grabiszyńskiej autobusy jadące w kierunku centrum będą zatrzymywały się na dodatkowym przystanku „Grabiszyńska (cmentarz II)”, zlokalizowanym przy peronie tramwajowym na wysokości drugiej bramy Cmentarza Grabiszyńskiego.

 

Specjalne linie tramwajowe:

Linia E1
Oporów – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale - most Sikorskiego – Mostowa - Jagiełły – most Mieszczański – Dubois - Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka - Osobowice

Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa - most Sikorskiego – Podwale - pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów - Grabiszyńska – Oporów

Linia E2
Krzyki – Powstańców Śląskich – Świdnicka – pl. Teatralny – Widok – Szewska – Grodzka – most Uniwersytecki – Drobnera – Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców Wlkp. - pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka - Osobowice

Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois - most Uniwersytecki – Grodzka - Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Widok – pl. Teatralny - Świdnicka – Powstańców Śląskich - Krzyki

Linia E3
Sępolno – Mickiewicza – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – Piastowska – Nowowiejska – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka - pl. Powstańców Wlkp. - pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Osobowice

Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – pl. Powstańców Wlkp. – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Nowowiejska – Piastowska – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Mickiewicza – Sępolno

Linia E4
Kromera – Kromera – mosty Warszawskie - Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema - pl. Bema – Drobnera – Dubois – Pomorska - pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Osobowice

Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Bema - Poniatowskiego - Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera - Kromera

Linia E5
Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Uniwersytecki – Grodzka - Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta - pl. Wróblewskiego – Traugutta – Krakowska – Opolska – Księże Małe

Księże Małe – Opolska – Krakowska – Traugutta - pl. Wróblewskiego – Traugutta - Oławska – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Szewska – Grodzka – most Uniwersytecki – Dubois - Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki –Osobowicka - Osobowice

Linia E6
Sępolno – Mickiewicza – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju - pl. Społeczny – Oławska – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa - pl. Legionów –
Grabiszyńska – Oporów

Oporów - Grabiszyńska – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego - pl. Dominikański – Oławska – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego - Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Mickiewicza – Sępolno

Linia E7
Pilczyce – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa - pl. Legionów – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)

Grabiszyńska (Cmentarz) - Grabiszyńska – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Pilczyce

Linia E8
Gaj – Świeradowska - Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – bł. Czesława - św. Katarzyny – Piaskowa – Grodzka – most
Uniwersytecki – Dubois - Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka - Osobowice

Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Uniwersytecki – Grodzka - Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego –
Widok – Teatralna – Skargi - Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Świeradowska - Gaj

Linia E9
Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Hubska – Bardzka – Świeradowska – Gaj

Gaj – Świeradowska – Bardzka – Hubska - Pułaskiego – Małachowskiego – Piłsudskiego - Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)

Linia E10
Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – Kujawska – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera –
Dubois – Pomorska - pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka - Osobowice

Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza - Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Kujawska – pl. Wróblewskiego - Pułaskiego – Małachowskiego –
Piłsudskiego - Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)

Linie E1, E2, E3, E4, E5, E6, E7 i E8 kursują z częstotliwością co 10 minut w godz. 8:00 – 18:00 oraz co 20 minut w godz. 18:00 – 20:00.

Linie E9 i E10 kursuje z częstotliwością co 20 minut w godz. 8:00 – 20:00.

 

Specjalne linie autobusowe:

Linia 301
pl. Solidarności – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Rybacka – Zachodnia – Legnicka – Niedźwiedzia – Popowicka – Milenijna - most Milenijny – Osobowicka - Cmentarz Osobowicki - Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica –Dworzec Nadodrze

Dworzec Nadodrze – pl. Staszica - Reymonta - most Osobowicki – Osobowicka - Cmentarz Osobowicki - Osobowicka - most Milenijny – Milenijna - Popowicka – Niedźwiedzia – Legnicka – Zachodnia – Rybacka – pl. Solidarności

Linia 307
Jerzmanowo (Cmentarz I) – Jerzmanowska – Żernicka – Zemska - Rogowska – Strzegomska – Klecińska – Grabiszyńska – Oporów

Oporów – Grabiszyńska – Klecińska – Strzegomska - Rogowska – Zemska – Żernicka – Jerzmanowska – Jerzmanowo (Cmentarz I)

Linia 322
Nowy Dwór (pętla) – Rogowska – Strzegomska – Gubińska – Chociebuska – Hermanowska - Koszalińska – Bystrzycka – Balonowa – Horbaczewskiego – Rondo
Szomańskiego - Orlińskiego – Na Ostatnim Groszu - Legnicka – Wejherowska – Popowicka – Milenijna - most Milenijny – Osobowicka - Cmentarz Osobowicki - Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois –
Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Brücknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – ks. Stanety - Gorlicka – Litewska – Żmudzka - Kiełczowska – Kiełczowska Cmentarz

Kiełczowska Cmentarz – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska – Gorlicka – ks. Stanety - Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego - Brücknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego - most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza - pl. Bema – Drobnera – Dubois – Pomorska - pl. Staszica – Reymonta - most Osobowicki – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka - most Milenijny – Milenijna - Popowicka – Wejherowska – Legnicka - Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Rondo Szomańskiego - Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Koszalińska – Hermanowska - Chociebuska – Gubińska – Strzegomska – Rogowska - Nowy Dwór (pętla)

Linia 334
Brochów – Chińska – Centralna – Konduktorska - Buforowa – Bardzka (Cmentarz) – Bardzka - Kamienna – pl. Powstańców Śląskich – Zaporoska – Krucza – Inżynierska - Rondo Woźniaka – Aleja Pracy - Hallera - Grabiszyńska - Grabiszyńska (Cmentarz II)

Grabiszyńska (Cmentarz II) – Grabiszyńska – Hallera – Aleja Pracy – Rondo Woźniaka – Inżynierska – Krucza – Zaporoska – pl. Powstańców Śląskich – Kamienna – Bardzka - Bardzka (Cmentarz) – Buforowa – Konduktorska – Centralna – Chińska - Brochów

Linia 335
Kozanów – Kozanowska – Pilczycka – Milenijna - most Milenijny – Osobowicka - Cmentarz Osobowicki - Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Brücknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – ks. Stanety - Gorlicka – Litewska – Żmudzka - Kiełczowska – Kiełczowska Cmentarz

Kiełczowska Cmentarz – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska – Gorlicka – ks. Stanety - Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Brücknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego - most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza - pl. Bema – Drobnera – Dubois – Pomorska - pl. Staszica – Reymonta - most Osobowicki – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka - most Milenijny – Milenijna - Pilczycka – Kozanowska – Kozanów

Linia 336
Grabiszyńska (Cmentarz II) – Grabiszyńska – Klecińska – Gądowianka – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – Milenijna - most Milenijny – Osobowicka - Cmentarz Osobowicki - Osobowicka – Bałtycka – Kamieńskiego – Kamieńskiego (pętla)

Kamieńskiego (pętla) – Kamieńskiego - Bałtycka - Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka - most Milenijny – Milenijna - Popowicka – Wejherowska – Legnicka - Na Ostatnim Groszu – Gądowianka – Klecińska – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz II)

Linia 350
Pawłowice (Widawska) – Widawska – Pawłowicka – Azaliowa - Przedwiośnie – Bora- Komorowskiego – Irkucka – Królewska - Osiedle Sobieskiego – Królewska – Wilanowska – Jana III Sobieskiego – Dobroszycka - Bierutowska - Rondo Lotników Polskich – ks. Stanety - Gorlicka – Litewska – Żmudzka - Kiełczowska – Kiełczowska Cmentarz

Kiełczowska Cmentarz – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska – Gorlicka – ks. Stanety - Rondo Lotników Polskich – Bierutowska - Jana III Sobieskiego – Wilanowska – Królewska – Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora-Komorowskiego – Przedwiośnie – Starodębowa - Pawłowicka – Widawska – Pawłowice (Widawska)

Linie 301, 307, 334, 350 kursują z częstotliwością co 15 minut w godz. 8:00 – 18:00 oraz co 30 minut w godz. 18:00 – 20:00.

Linie 322, 335, 336 kursują z częstotliwością co 10 minut w godz. 8:00- 15:00, co 15 minut w godz. 15:00-18:00 oraz co 30 minut w godz. 18:00 –
20:00.

 

1 listopada 2020 r. (niedziela)

Linia A
Dodatkowo zatrzymuje się na przystanku Grabiszyńska (Cmentarz II).

Linia K
W godzinach 9:00 – 20:00 wszystkie kursy zostaną przedłużone w obu kierunkach od ulicy Świeradowskiej przez przystanek Bardzka (Cmentarz) do przystanku Buforowa (Rondo) – ronda przy skrzyżowaniu ulicy Buforowej i Terenowej.

Linia N
W godzinach od 8:00 do 20:00 wszystkie kursy do pętli przy ulicy Litewskiej i z powrotem do Petrusewicza będą realizowane przez Cmentarz Kiełczowski.

Linia 118
W godzinach od 8:00 do 20:00 zostaną uruchomione dodatkowe kursy do pętli Wojnów z częstotliwością co 60 minut.

Linia 123
W godzinach od 9:00 do 18:00 będzie kursowała z częstotliwością co 15 minut wg specjalnego rozkładu.

Zmiana organizacji ruchu na ulicy Morwowej:
W związku z wprowadzeniem jednego kierunku ruchu na ulicy Morwowej, autobusy linii 100 i 136 od przystanku „Tarnogaj” do przystanku „Gaj-pętla” będą kursowały objazdem przez ulicę Tarnogajską, Armii Krajowej i Bardzką do Świeradowskiej z pominięciem przystanku „Złotostocka”. W kierunku przeciwnym trasa dla linii 100 i 136 pozostaje bez zmian.

Zmiana statusu przystanku:
Przystanek autobusowy „Bardzka (Cmentarz)” nr 21135 i 21136 dla wszystkich dziennych linii autobusowych posiada status przystanku stałego.

Zmiany lokalizacji przystanków:
- przystanek tramwajowy nr 10605 „Kleczkowska” w kierunku Osobowic zostanie przeniesiony za skrzyżowanie z ul. Kleczkowską na przystanek autobusowy nr 10705;

- przystanek autobusowy nr 23002 „most Osobowicki” zostanie przeniesiony na przystanek autobusowy nr 23102 (przystanek linii 129), natomiast tramwajowy pozostaje bez zmian;

- autobusy linii specjalnych kursujące w kierunku Mostu Osobowickiego, na ulicy Osobowickiej będą zatrzymywały się tylko na przystanku przy Bramie Głównej Cmentarza Osobowickiego i przy moście Osobowickim.

- autobusy linii specjalnych kursujące w kierunku Mostu Milenijnego będą zatrzymywały się na wszystkich przystankach w ciągu ulicy Osobowickiej;

- na ul. Grabiszyńskiej autobusy jadące w kierunku centrum będą zatrzymywały się na dodatkowym przystanku „Grabiszyńska (cmentarz II)”, zlokalizowanym przy peronie tramwajowym na wysokości drugiej bramy Cmentarza Grabiszyńskiego.

 

Specjalne linie tramwajowe:

Linia E1

Oporów – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale - most Sikorskiego – Mostowa - Jagiełły – most Mieszczański – Dubois - Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka - Osobowice

Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa - most Sikorskiego – Podwale - pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów - Grabiszyńska – Oporów

Linia E2
Krzyki – Powstańców Śląskich – Świdnicka – pl. Teatralny – Widok – Szewska – Grodzka – most Uniwersytecki – Drobnera – Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców Wlkp. - pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka - Osobowice

Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois - most Uniwersytecki – Grodzka - Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Widok – pl. Teatralny - Świdnicka – Powstańców Śląskich - Krzyki

Linia E3
Sępolno – Mickiewicza – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – Piastowska – Nowowiejska – Jedności Narodowej – Słowiańska –
Trzebnicka - pl. Powstańców Wlkp. - pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Osobowice

Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – pl. Powstańców Wlkp. – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Nowowiejska –
Piastowska – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Mickiewicza – Sępolno

Linia E4
Kromera – Kromera – mosty Warszawskie - Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema - pl. Bema – Drobnera – Dubois – Pomorska - pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Osobowice

Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Bema - Poniatowskiego - Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera - Kromera

Linia E5
Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Uniwersytecki – Grodzka - Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta - pl. Wróblewskiego – Traugutta – Krakowska – Opolska – Księże Małe

Księże Małe – Opolska – Krakowska – Traugutta - pl. Wróblewskiego – Traugutta - Oławska – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Szewska – Grodzka – most Uniwersytecki – Dubois - Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki –
Osobowicka - Osobowice

Linia E6
Sępolno – Mickiewicza – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju - pl. Społeczny – Oławska – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa - pl. Legionów – Grabiszyńska – Oporów

Oporów - Grabiszyńska – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego - pl. Dominikański – Oławska – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego - Sienkiewicza
– Grunwaldzka – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Mickiewicza – Sępolno

Linia E7
Pilczyce – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa - pl. Legionów – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)

Grabiszyńska (Cmentarz) - Grabiszyńska – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Pilczyce

Linia E8
Gaj – Świeradowska - Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – bł. Czesława - św. Katarzyny – Piaskowa – Grodzka – most Uniwersytecki – Dubois - Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka - Osobowice

Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Uniwersytecki – Grodzka - Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Widok – Teatralna – Skargi - Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Świeradowska - Gaj

Linia E9
Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Hubska – Bardzka – Świeradowska – Gaj

Gaj – Świeradowska – Bardzka – Hubska - Pułaskiego – Małachowskiego – Piłsudskiego - Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)

Linia E10
Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – Kujawska – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – Pomorska - pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka - Osobowice

Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza - Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Kujawska – pl. Wróblewskiego - Pułaskiego – Małachowskiego –Piłsudskiego - Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)

Linie E1, E2, E3, E4, E5, E6, E7 i E8 kursują z częstotliwością co 10 minut w godz. 8:00 – 18:00 oraz co 20 minut w godz. 18:00 – 20:00.

Linie E9 i E10 kursuje z częstotliwością co 20 minut w godz. 8:00 – 20:00.

 

Specjalne linie autobusowe:

Linia 301
pl. Solidarności – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Rybacka – Zachodnia – Legnicka – Niedźwiedzia – Popowicka – Milenijna - most Milenijny – Osobowicka - Cmentarz Osobowicki - Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica –
Dworzec Nadodrze

Dworzec Nadodrze – pl. Staszica - Reymonta - most Osobowicki – Osobowicka - Cmentarz Osobowicki - Osobowicka - most Milenijny – Milenijna - Popowicka – Niedźwiedzia – Legnicka – Zachodnia – Rybacka – pl. Solidarności

Linia 307
Jerzmanowo (Cmentarz I) – Jerzmanowska – Żernicka – Zemska - Rogowska – Strzegomska – Klecińska – Grabiszyńska – Oporów

Oporów – Grabiszyńska – Klecińska – Strzegomska - Rogowska – Zemska – Żernicka – Jerzmanowska – Jerzmanowo (Cmentarz I)

Linia 322
Nowy Dwór (pętla) – Rogowska – Strzegomska – Gubińska – Chociebuska – Hermanowska - Koszalińska – Bystrzycka – Balonowa – Horbaczewskiego – Rondo Szomańskiego - Orlińskiego – Na Ostatnim Groszu - Legnicka – Wejherowska –
Popowicka – Milenijna - most Milenijny – Osobowicka - Cmentarz Osobowicki - Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Brücknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – ks. Stanety - Gorlicka – Litewska – Żmudzka - Kiełczowska – Kiełczowska Cmentarz

Kiełczowska Cmentarz – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska – Gorlicka – ks. Stanety - Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego - Brücknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego - most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza - pl. Bema – Drobnera – Dubois – Pomorska - pl. Staszica – Reymonta - most Osobowicki – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka - most Milenijny – Milenijna - Popowicka – Wejherowska – Legnicka - Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Rondo Szomańskiego - Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Koszalińska – Hermanowska - Chociebuska – Gubińska – Strzegomska – Rogowska - Nowy Dwór (pętla)

Linia 334
Brochów – Chińska – Centralna – Konduktorska - Buforowa – Bardzka (Cmentarz) – Bardzka - Kamienna – pl. Powstańców Śląskich – Zaporoska – Krucza – Inżynierska - Rondo Woźniaka – Aleja Pracy - Hallera - Grabiszyńska - Grabiszyńska (Cmentarz II)

Grabiszyńska (Cmentarz II) – Grabiszyńska – Hallera – Aleja Pracy – Rondo Woźniaka – Inżynierska – Krucza – Zaporoska – pl. Powstańców Śląskich – Kamienna – Bardzka - Bardzka (Cmentarz) – Buforowa – Konduktorska – Centralna – Chińska - Brochów

Linia 335
Kozanów – Kozanowska – Pilczycka – Milenijna - most Milenijny – Osobowicka - Cmentarz Osobowicki - Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most
Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Brücknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – ks. Stanety - Gorlicka – Litewska – Żmudzka - Kiełczowska – Kiełczowska Cmentarz

Kiełczowska Cmentarz – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska – Gorlicka – ks. Stanety - Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Brücknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego - most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza - pl. Bema – Drobnera – Dubois – Pomorska - pl. Staszica – Reymonta - most Osobowicki – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka - most Milenijny – Milenijna - Pilczycka – Kozanowska – Kozanów

Linia 336
Grabiszyńska (Cmentarz II) – Grabiszyńska – Klecińska – Gądowianka – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – Milenijna - most Milenijny – Osobowicka - Cmentarz Osobowicki - Osobowicka – Bałtycka – Kamieńskiego –
Kamieńskiego (pętla)

Kamieńskiego (pętla) – Kamieńskiego - Bałtycka - Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka - most Milenijny – Milenijna - Popowicka – Wejherowska – Legnicka - Na Ostatnim Groszu – Gądowianka – Klecińska – Grabiszyńska –
Grabiszyńska (Cmentarz II)

Linia 350
Pawłowice (Widawska) – Widawska – Pawłowicka – Azaliowa - Przedwiośnie – Bora- Komorowskiego – Irkucka – Królewska - Osiedle Sobieskiego – Królewska – Wilanowska – Jana III Sobieskiego – Dobroszycka - Bierutowska - Rondo Lotników Polskich – ks. Stanety - Gorlicka – Litewska – Żmudzka - Kiełczowska – Kiełczowska Cmentarz

Kiełczowska Cmentarz – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska – Gorlicka – ks. Stanety - Rondo Lotników Polskich – Bierutowska - Jana III Sobieskiego – Wilanowska – Królewska – Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora-Komorowskiego – Przedwiośnie – Starodębowa - Pawłowicka – Widawska – Pawłowice (Widawska)

Linie 301, 307, 334, 350 kursują z częstotliwością co 15 minut w godz. 8:00 – 18:00 oraz co 30 minut w godz. 18:00 – 20:00.

Linie 322, 335, 336 kursują z częstotliwością co 10 minut w godz. 8:00- 15:00, co 15 minut w godz. 15:00-18:00 oraz co 30 minut w godz. 18:00 –
20:00.

 

2-6 listopada 2020 r. (poniedziałek-piątek)

Linia A
Dodatkowo zatrzymuje się na przystanku Grabiszyńska (Cmentarz II).

Linia K
W godzinach 9:00 – 17:00 wszystkie kursy zostaną przedłużone w obu kierunkach od ulicy Świeradowskiej przez przystanek Bardzka (Cmentarz) do przystanku Buforowa (Rondo) – ronda przy skrzyżowaniu ulicy Buforowej i Terenowej.

Linia 121
W godzinach od 9:00 do 14:00 linia będzie kursowała z częstotliwością co 15 minut.

Linia 319
W godzinach od 9:00 do 14:00 utrzymane zostaną kursy w obu kierunkach na trasie Kamieńskiego (pętla) – Grabiszyńska (Cmentarz II) z częstotliwością co 15 minut.

Zmiana statusu przystanku:
Przystanek autobusowy „Bardzka (Cmentarz)” nr 21135 i 21136 dla wszystkich dziennych linii autobusowych posiada status przystanku stałego.

 

Specjalne linie tramwajowe:

Linia E1
Oporów – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale - most Sikorskiego – Mostowa - Jagiełły – most Mieszczański – Dubois - Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka - Osobowice

Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa - most Sikorskiego – Podwale - pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów - Grabiszyńska – Oporów

Linia kursuje z częstotliwością co 15 minut w godz. 9:00 – 14:00 oraz co 24 minuty w godz. 14:00 – 17:00.

 

Bilety

Na wszystkich liniach specjalnych obowiązują następujące bilety:

- BILETY JEDNORAZOWE

a) 3,40 zł – normalny, 1,70 zł – ulgowy

- BILETY CZASOWE

a) 15-minutowy: 2,40 zł – normalny, 1,20 zł - ulgowy

b) 30-minutowy: 3,00 zł – normalny, 1,50 zł – ulgowy

c) 60-minutowy: 4,40 zł – normalny, 2,20 zł - ulgowy

d) 90-minutowy: 6,00 zł – normalny, 3,00 zł - ulgowy

e) 24-godzinny: 11,00 zł – normalny, 5,50 zł - ulgowy

f) 48-godzinny: 20,00 zł – normalny, 10,00 zł – ulgowy

g) 72-godzinny: 26,00 zł – normalny, 13,00 zł – ulgowy

h) 168-godzinny:46,00 zł– normalny, 23,00 zł - ulgowy

 

- BILETY OKRESOWE

a) imienne

b) na okaziciela

c) aglomeracyjne

d) semestralne.

 

Komunikacja kolejowa

Dodatkowo do Cmentarza Osobowickiego można dojechać pociągiem do stacji Wrocław Różanka.

Dodatkowo do Cmentarza Grabiszyńskiego można dojechać pociągiem do stacji Wrocław Grabiszyn.

 

Posiadając bilet okresowy zakodowany na URBANCARD lub legitymacji studenckiej:

- imienny na wszystkie linie i wszystkie linie normalne

- na okaziciela na wszystkie linie i wszystkie linie normalne

oraz bilety czasowe:

- 24-godzinne;

- 48-godzinne;

- 72-godzinne;

- 168-godzinne

można podróżować bez dodatkowych opłat wszystkimi pociągami REGIO spółki PolRegio i pociągami osobowymi spółki Koleje Dolnośląskie na terenie miasta Wrocławia.

Raport specjalny: Zmiany w komunikacji miejskiej
Raport specjalny: #TORYwolucja
  • Remonty torowisk trwają - cz. 139 (ZDJĘCIA)

    Przedstawiamy Wam fotorelację z remontów torowisk. Byliśmy na skrzyżowaniu ul. Kołłątaja i ul. Piłsudskiego oraz na skrzyżowaniu ul. Podwale, ul. Krupniczej i ul. Sądowej.


  • Budowa TAT na Nowy Dwór - cz. 10 (ZDJĘCIA)

    Rozpoczęte we wrześniu 2019 roku prace związane z budową trasy autobusowo-tramwajowej na Nowy Dwór postępują. Przedstawiamy Państwu fotorelację z tej inwestycji.


  • Remonty torowisk trwają - cz. 138 (ZDJĘCIA)

    Przedstawiamy Wam fotorelację z remontów torowisk. Byliśmy na ul. Żmigrodzkiej, pętli Osobowice, al. Hallera, ul. Wróblewskiego, ul. Olszewskiego i na rondzie Reagana. W części tych miejsc remonty...


Komunikacja na Wszystkich Świętych