Z pasją o komunikacji!

Tak jak co roku z okazji dnia Wszystkich Świętych zostanie uruchomiona dodatkowa komunikacja, ułatwiająca wrocławianom dotarcie na miejskie nekropolie.

Pierwsze dodatkowe autobusy i tramwaje wyjechały na wrocławskie ulice w weekend 23-24 października.Najwięcej dodatkowych kursów oraz specjalne autobusy i tramwaje dojadą w okolice wrocławskich cmentarzy w weekend 30-31 paździenirka oraz w dzień Wszystkich Świętych.

 

Specjalne linie autobusowe:

  • 301 (plac Solidarności – Dworzec Nadodrze)
  • 307 (Jerzmmanowo – Grabiszyńska)
  • 322 (Nowy Dwór – Kiełczowska Cmentarz)
  • 334 (Buforowa – Racławicka)
  • 355 (Stadion Wrocław (Królewiecka) – Kiełczowska Cmentarz)
  • 336 (Racławicka – Kamieńskiego (pętla)
  • 350 (Pawłowice (Widawska) – Kiełczowska Cmentarz

Specjalne tramwajowe:

  • Linia E2 (Orla – Osobowice)
  • Linia E3 (Sępolno – Osobowice
  • Linia E4 (Kromera – Osobowice
  • Linia E5 (Osobowice –  Biskupin)
  • Linia E6 (Sępolno – Oporów)
  • Linia E7 (Pilczyce – Grabiszyńska (Cmentarz))
  • Linia E8 (Gaj – Osobowice)
  • Linia E9 (Tarnogaj – Osobowice)

 

 

Jak kursują autobusy i tramwaje 25-28 października 2021 r. (poniedziałek-czwartek):

 

Pospieszna linia autobusowa A

  • dodatkowo zatrzymuje się na przystanku Grabiszyńska (Cmentarz II)

Pospieszna linia autobusowa K

  • w godz. 9.00-17.00 wszystkie kursy zostaną przedłużone w obu kierunkach od ulicy Świeradowskiej przez przystanek Bardzka (Cmentarz) do przystanku Buforowa (Rondo) – ronda przy skrzyżowaniu ulicy Buforowej i Terenowej.

Linia autobusowa 121

  • w godz. 9.00-14.00 linia będzie kursowała z częstotliwością co 15 minut.

Linia autobusowa 319

  • w godz. 9.00-14.00 utrzymane zostaną kursy w obu kierunkach na trasie Kamieńskiego (pętla) – Grabiszyńska (Cmentarz II) z częstotliwością co 15 minut

Zmiana statusu przystanku:

  • przystanek autobusowy „Bardzka (Cmentarz)” nr 21135 i 21136 dla wszystkich dziennych linii autobusowych posiada status przystanku stałego

 

Jak kursują autobusy i tramwaje MPK w piątek, 29 października 2021 r. we Wrocławiu

Linia tramwajowa 74

  • w godz. 8.00-18.00 kursuje z częstotliwością co 10 minut.

Linia autobusowa A

  • dodatkowo zatrzymuje się na przystanku Grabiszyńska (Cmentarz II).

Linia autobusowa K

  • w godz. 9.00-17.00 wszystkie kursy zostaną przedłużone w obu kierunkach od ulicy Świeradowskiej przez przystanek Bardzka (Cmentarz) do przystanku Buforowa (Rondo) – ronda przy skrzyżowaniu ulicy Buforowej i Terenowej

Linia autobusowa 121

  • w godz. 9.00-14.00 linia będzie kursowała z częstotliwością co 15 minut

Linia autobusowa 319

  • w godz. 9.00-14.00 utrzymane zostaną kursy w obu kierunkach na trasie Kamieńskiego (pętla) – Grabiszyńska (Cmentarz II) z częstotliwością co 15 minut

Linia autobusowa 720

  • w godz. 9.00-18.00 wszystkie kursy zostaną przedłużone w obu kierunkach od al. Hallera przez ulicę Grabiszyńską do Grabiszyńska (Cmentarz II)

Zmiana statusu przystanku:

  • przystanek autobusowy „Bardzka (Cmentarz)” nr 21135 i 21136 dla wszystkich dziennych linii autobusowych posiada status przystanku stałego

 

Jak kursują autobusy i tramwaje w sobotę, 30 października 2021 r. we Wrocławiu

 

Jak kursują autobusy 30 października 2021 r.

Linia autobusowa A

  • dodatkowo zatrzymuje się na przystanku Grabiszyńska (Cmentarz II).

Linia autobusowa K

  • w godz. 9.00-18.00 wszystkie kursy zostaną przedłużone w obu kierunkach od ulicy Świeradowskiej przez przystanek Bardzka (Cmentarz) do przystanku Buforowa (Rondo) – ronda przy skrzyżowaniu ulicy Buforowej i Terenowej

Linia autobusowa N

  • w godzin. 9.00-18.00 wszystkie kursy do pętli przy ul. Litewskiej i z powrotem do Petrusewicza będą realizowane przez Cmentarz Kiełczowski

Linia autobusowa 118

  • w godz. 9.00-18.00 zostaną uruchomione dodatkowe kursy do pętli Wojnów z częstotliwością co 60 minut

Linia autobusowa 123

  • w godz. 9.00-18.00 będzie kursowała z częstotliwością co 15 minut wg specjalnego rozkładu

Linia autobusowa 720

  • w godz. 9.00-18.00 wszystkie kursy zostaną przedłużone w obu kierunkach od alei Hallera przez ulicę Grabiszyńska do Grabiszyńska (Cmentarz II) i linia będzie w tym okresie kursowała z częstotliwością co 10 minut

Zmiana statusu przystanku autobusowego:

  • przystanek autobusowy „Bardzka (Cmentarz)” nr 21135 i 21136 dla wszystkich dziennych linii autobusowych posiada status przystanku stałego

Zmiany lokalizacji przystanków autobusowych:

  • przystanek autobusowy nr 23002 „most Osobowicki” zostanie przeniesiony na przystanek autobusowy nr 23102 (przystanek linii 129), natomiast tramwajowy pozostaje bez zmian;
  • autobusy linii specjalnych kursujące w kierunku Mostu Osobowickiego, na ulicy Osobowickiej będą zatrzymywały się tylko na przystanku tymczasowym przy Bramie Głównej Cmentarza Osobowickiego i przy moście Osobowickim;
  • autobusy linii specjalnych kursujące w kierunku Mostu Milenijnego będą zatrzymywały się na wszystkich przystankach w ciągu ulicy Osobowickiej;
  • na ul. Grabiszyńskiej autobusy jadące w kierunku centrum będą zatrzymywały się na dodatkowym przystanku „Grabiszyńska (cmentarz II)”, zlokalizowanym przy peronie tramwajowym na wysokości drugiej bramy Cmentarza Grabiszyńskiego.

Specjalna linia autobusowa 301

Solidarności – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Rybacka – Zachodnia – Legnicka – Niedźwiedzia – Popowicka – Milenijna - most Milenijny – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Dworzec Nadodrze

Dworzec Nadodrze – pl. Staszica - Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Milenijny – Milenijna – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – Niedźwiedzia – Legnicka – Poznańska – Zachodnia – Rybacka – pl. Solidarności

31 października specjalna linia 301 kursuje

  • w godz. 8.00-18.00 z częstotliwością co 15 minut
  • w godz. 18.00-20.00 co 30 minut.

Specjalna linia autobusowa 307

Jerzmanowo (Cmentarz I) – Jerzmanowska – Żernicka – Zemska – Rogowska – Strzegomska – Klecińska – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz II)

Grabiszyńska (Cmentarz II) – Grabiszyńska – Klecińska – Strzegomska – Rogowska – Zemska – Żernicka – Jerzmanowska – Jerzmanowo (Cmentarz I)

31 października specjalna linia 307 kursuje

  • w godz. 8.00-18.00 z częstotliwością co 15 minut
  • w godz. 18.00-20.00 co 30 minut.

Specjalna linia autobusowa 322

Nowy Dwór (pętla) – Rogowska – Strzegomska – Gubińska – Chociebuska – Hermanowska – Koszalińska – Bystrzycka – Balonowa – Horbaczewskiego – Rondo Szomańskiego – Orlińskiego – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – Milenijna – most Milenijny – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Brücknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – ks. Stanety – Gorlicka – Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – Kiełczowska Cmentarz

Kiełczowska Cmentarz – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska – Gorlicka – ks. Stanety – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Brücknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Milenijny – Milenijna – Legnicka – nawrót na skrz. z Wejherowską - Legnicka – Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Rondo Szomańskiego - Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Koszalińska – Hermanowska - Chociebuska – Gubińska – Strzegomska – Rogowska – Nowy Dwór (pętla)

31 października specjalna linia 322 kursuje

  • w godz. 8.00-15.00 z częstotliwością co 10 minut
  • w godz. 15.00-18.00 co 15 minut
  • w godz. 18.00-20.00 co 30 minut.

Specjalna linia autobusowa 334

Buforowa (Rondo) – Buforowa – Bardzka (Cmentarz) – Bardzka - Kamienna – pl. Powstańców Śląskich – Zaporoska – Krucza – Inżynierska – Rondo Woźniaka – Aleja Pracy – Hallera – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska - Solskiego – Aleja Piastów – Racławicka

Racławicka – Aleja Piastów – Solskiego – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – Hallera – Aleja Pracy – Rondo Woźniaka – Inżynierska – Krucza – Zaporoska – pl. Powstańców Śląskich – Kamienna – Bardzka – Bardzka (Cmentarz) – Buforowa – Buforowa (Rondo)

31 października specjalna linia 334 kursuje

  • w godz. 8.00-18.00 z częstotliwością co 15 minut
  • w godz. 18.00-20.00 co 30 minut.

Specjalna linia autobusowa 335

Stadion Wrocław (Królewiecka) – Rondo Bartoszewskiego – Pilczycka – Gwarecka – Dokerska – Kozanowska – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – Milenijna - most Milenijny – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Brücknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – ks. Stanety – Gorlicka – Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – Kiełczowska Cmentarz

Kiełczowska Cmentarz – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska – Gorlicka – ks. Stanety – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Brücknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Milenijny – Milenijna – Pilczycka – Kozanowska – Dokerska – Gwarecka – Pilczycka – Rondo Bartoszewskiego - Stadion Wrocław (Królewiecka)

31 października specjalna linia 335 kursuje

  • w godz. 8.00-15.00 z częstotliwością co 10 minut
  • w godz. 15.00-18.00 co 15 minut
  • w godz. 18.00-20.00 co 30 minut.

Specjalna linia autobusowa 336

Racławicka – Aleja Piastów – Solskiego – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – Klecińska – Gądowianka – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – Milenijna – most Milenijny – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – Bałtycka – Kamieńskiego – Kamieńskiego (pętla)

Kamieńskiego (pętla) – Kamieńskiego – Bałtycka – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Milenijny – Milenijna – Legnicka – nawrót na skrz. z Wejherowską – Legnicka – Na Ostatnim Groszu – Gądowianka – Klecińska – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – Solskiego – Aleja Piastów – Racławicka

31 października specjalna linia 336 kursuje

  • w godz. 8.00-15.00 z częstotliwością co 10 minut
  • w godz. 15.00-18.00 co 15 minut
  • w godz. 18.00 – 20.00 co 30 minut.

Specjalna linia autobusowa 350

Pawłowice (Widawska) – Widawska – Pawłowicka – Azaliowa – Przedwiośnie – Bora-Komorowskiego – Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego – Królewska – Wilanowska – Jana III Sobieskiego – Dobroszycka – Bierutowska – Rondo Lotników Polskich – Kiełczowska – Kiełczowska Cmentarz

Kiełczowska Cmentarz – Kiełczowska – Rondo Lotników Polskich – Bierutowska – Jana III Sobieskiego – Wilanowska – Królewska – Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora-Komorowskiego – Przedwiośnie – Starodębowa – Pawłowicka – Widawska – Pawłowice (Widawska)

31 października specjalna linia 350 kursuje

  • w godz. 8.00-18-00 z częstotliwością co 15 minut
  • w godz. 18.00-20.00 co 30 minut.

Jak kursują tramwaje 30 października 2021 r.

Linia tramwajowa 74

  • w godz. 8.00-18.00 kursuje z częstotliwością co 10 minut

Specjalna linia tramwajowa E2

Orla – Powstańców Śląskich – Świdnicka – pl. Teatralny – Widok – Szewska – Grodzka – most Uniwersytecki – Dubois – Pomorska - pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka - Osobowice

Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois - most Uniwersytecki – Grodzka - Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Widok – pl. Teatralny - Świdnicka – Powstańców Śląskich – Orla

  • 30 października specjalna linia tramwajowa E2 kursuje w godz. 8.00-18.00 z częstotliwością co 20 minut.

Specjalna linia tramwajowa E3

Sępolno – Mickiewicza – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – Piastowska – Nowowiejska – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wlkp. – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Osobowice

Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – pl. Powstańców Wlkp. – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Nowowiejska – Piastowska – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Mickiewicza – Sępolno

  • 30 października specjalna linia tramwajowa E3 kursuje w godz. 8.00-18.00 z częstotliwością co 20 minut.

Specjalna linia tramwajowa E4

Kromera – Kromera – mosty Warszawskie - Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Drobnera – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Osobowice

Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Kromera

  • 30 października specjalna linia tramwajowa E4 kursuje w godz. 8.00-18.00 z częstotliwością co 20 minut.

Specjalna linia tramwajowa E5

Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy – Wróblewskiego – Olszewskiego – Biskupin

Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – Wajdy – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta - Oławska – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Szewska – Grodzka – most Uniwersytecki – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Osobowice

  • 30 października specjalna linia tramwajowa E5 kursuje w godz. 8.00-18.00 z częstotliwością co 20 minut.

Specjalna linia tramwajowa E6

Sępolno – Mickiewicza – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Oławska – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Grabiszyńska – Oporów

Oporów – Grabiszyńska – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego –
pl. Dominikański – Oławska – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Mickiewicza – Sępolno

  • 30 października specjalna linia tramwajowa E6 kursuje w godz. 8.00-18.00 z częstotliwością co 20 minut.

Specjalna linia tramwajowa E7

Pilczyce – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)

Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Pilczyce

  • 30 października specjalna linia tramwajowa E7 kursuje w godz. 8.00-18.00 z częstotliwością co 20 minut.

Specjalna linia tramwajowa E8

Gaj – Świeradowska – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – bł. Czesława – św. Katarzyny – Piaskowa – Grodzka – most Uniwersytecki – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Osobowice

Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Widok – Teatralna – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Świeradowska – Gaj

  • 30 października specjalna linia tramwajowa E8 kursuje w godz. 8.00-18.00 z częstotliwością co 20 minut.

Specjalna linia tramwajowa E9

Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – Kujawska – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Osobowice

Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza - Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Kujawska – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska – Tarnogaj

  • 30 października specjalna linia tramwajowa E9 kursuje w godz. 8.00-18.00 z częstotliwością co 20 minut.

 

Jak kursują autobusy i tramwaje w niedzielę, 31 października 2021 r. we Wrocławiu

Jak kursują autobusy 31 października 2021 r.

Linia autobusowa A

  • dodatkowo zatrzymuje się na przystanku Grabiszyńska (Cmentarz II)

Linia autobusowa K

  • w godz. 8.00-20.00 wszystkie kursy zostaną przedłużone w obu kierunkach od ulicy Świeradowskiej przez przystanek Bardzka (Cmentarz) do przystanku Buforowa (Rondo) – ronda przy skrzyżowaniu ulicy Buforowej i Terenowej

Linia autobusowa N

  • w godz. 8.00-20.00 wszystkie kursy do pętli przy ulicy Litewskiej i z powrotem do Petrusewicza będą realizowane przez Cmentarz Kiełczowski

Linia autobusowa 118

  • w godz. 8.00-20.00 zostaną uruchomione dodatkowe kursy do pętli Wojnów z częstotliwością co 60 minut

Linia autobusowa 123

  • w godz. 9.00-18.00 będzie kursowała z częstotliwością co 15 minut wg specjalnego rozkładu.

Linia autobusowa 720

  • w godz. 8.00-20.00 wszystkie kursy zostaną przedłużone w obu kierunkach od alei Hallera przez ulicę Grabiszyńska do Grabiszyńska (Cmentarz II)
  • linia będzie kursowała w godz. 8.00-18.00 z częstotliwością co 7,5 minuty
  • linia będzie kursowała w godz. 18.00-20.00 co 10 minut

Zmiana organizacji ruchu na ulicy Morwowej:

  • w związku z wprowadzeniem jednego kierunku ruchu na ulicy Morwowej, autobusy linii 100, 136 i 143 od przystanku „Tarnogaj” do przystanku „Gaj-pętla” będą kursowały objazdem przez ul. Tarnogajską, Armii Krajowej i Bardzką do Świeradowskiej z pominięciem przystanku „Złotostocka”,
  • w kierunku przeciwnym trasa dla linii 100, 136 i 143 pozostaje bez zmian.

Zmiana statusu przystanku:

  • przystanek autobusowy „Bardzka (Cmentarz)” nr 21135 i 21136 dla wszystkich dziennych linii autobusowych posiada status przystanku stałego.

Zmiany lokalizacji przystanków:

  • przystanek autobusowy nr 23002 „most Osobowicki” zostanie przeniesiony na przystanek autobusowy nr 23102 (przystanek linii 129), natomiast tramwajowy pozostaje bez zmian;
  • autobusy linii specjalnych kursujące w kierunku Mostu Osobowickiego, na ulicy Osobowickiej będą zatrzymywały się tylko na przystanku tymczasowym przy Bramie Głównej Cmentarza Osobowickiego i przy moście Osobowickim;
  • autobusy linii specjalnych kursujące w kierunku Mostu Milenijnego będą zatrzymywały się na wszystkich przystankach w ciągu ulicy Osobowickiej;
  • na ul. Grabiszyńskiej autobusy jadące w kierunku centrum będą zatrzymywały się na dodatkowym przystanku „Grabiszyńska (cmentarz II)”, zlokalizowanym przy peronie tramwajowym na wysokości drugiej bramy Cmentarza Grabiszyńskiego.

Specjalna linia autobusowa 301

pl. Solidarności – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Rybacka – Zachodnia – Legnicka – Niedźwiedzia – Popowicka – Milenijna – most Milenijny – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Dworzec Nadodrze

Dworzec Nadodrze – pl. Staszica - Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki - Osobowicka - most Milenijny – Milenijna – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – Niedźwiedzia – Legnicka – Poznańska – Zachodnia – Rybacka – pl. Solidarności

  • 30 października specjalna linia autobusowa 301 kursuje w godz. 8.00-18.00 z częstotliwością co 20 minut.

Specjalna linia autobusowa 307

Jerzmanowo (Cmentarz I) – Jerzmanowska – Żernicka – Zemska – Rogowska – Strzegomska – Klecińska – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz II)

Grabiszyńska (Cmentarz II) – Grabiszyńska – Klecińska – Strzegomska – Rogowska – Zemska – Żernicka – Jerzmanowska – Jerzmanowo (Cmentarz I)

  • 30 października specjalna linia autobusowa 307 kursuje w godz. 8.00-18.00 z częstotliwością co 15 minut.

Specjalna linia autobusowa 322

Nowy Dwór (pętla) – Rogowska – Strzegomska – Gubińska – Chociebuska – Hermanowska – Koszalińska – Bystrzycka – Balonowa – Horbaczewskiego – Rondo Szomańskiego – Orlińskiego – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – Milenijna – most Milenijny – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Brücknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – ks. Stanety – Gorlicka – Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – Kiełczowska Cmentarz

Kiełczowska Cmentarz – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska – Gorlicka – ks. Stanety – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Brücknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Milenijny – Milenijna – Legnicka – nawrót na skrz. z Wejherowską – Legnicka – Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Rondo Szomańskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Koszalińska – Hermanowska – Chociebuska – Gubińska – Strzegomska – Rogowska – Nowy Dwór (pętla)

  • 30 października specjalna linia autobusowa 332 kursuje w godz. 8.00-18.00 z częstotliwością co 15 minut.

Specjalna linia autobusowa 334

Buforowa (Rondo) – Buforowa – Bardzka (Cmentarz) – Bardzka – Kamienna – pl. Powstańców Śląskich – Zaporoska – Krucza – Inżynierska – Rondo Woźniaka – Aleja Pracy – Hallera – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – Solskiego – Aleja Piastów – Racławicka

Racławicka – Aleja Piastów – Solskiego – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – Hallera – Aleja Pracy – Rondo Woźniaka – Inżynierska – Krucza – Zaporoska – pl. Powstańców Śląskich – Kamienna – Bardzka - Bardzka (Cmentarz) – Buforowa – Buforowa (Rondo)

  • 30 października specjalna linia autobusowa 334 w godz. 8.00-18.00 z częstotliwością co 15 minut.

Specjalna linia autobusowa 335

Stadion Wrocław (Królewiecka) – Rondo Bartoszewskiego – Pilczycka – Gwarecka – Dokerska – Kozanowska – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – Milenijna – most Milenijny – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Brücknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – ks. Stanety - Gorlicka – Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – Kiełczowska Cmentarz

Kiełczowska Cmentarz – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska – Gorlicka – ks. Stanety – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Brücknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Milenijny – Milenijna – Pilczycka – Kozanowska – Dokerska – Gwarecka – Pilczycka – Rondo Bartoszewskiego - Stadion Wrocław (Królewiecka)

  • 30 października specjalna linia autobusowa 335 kursuje w godz. 8.00-18.00 z częstotliwością co 15 minut.

Specjalne linia autobusowa 336

Racławicka – Aleja Piastów – Solskiego – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – Klecińska – Gądowianka – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – Milenijna - most Milenijny – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – Bałtycka – Kamieńskiego – Kamieńskiego (pętla)

Kamieńskiego (pętla) – Kamieńskiego – Bałtycka - Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Milenijny – Milenijna - Legnicka – nawrót na skrz. z Wejherowską – Legnicka – Na Ostatnim Groszu – Gądowianka – Klecińska – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – Solskiego – Aleja Piastów – Racławicka

  • 30 października specjalna linia autobusowa 336 kursuje w godz. 8.00-18.00 z częstotliwością co 15 minut.

Specjalne linia autobusowa 350

Pawłowice (Widawska) – Widawska – Pawłowicka – Azaliowa – Przedwiośnie – Bora-Komorowskiego – Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego – Królewska – Wilanowska – Jana III Sobieskiego – Dobroszycka – Bierutowska – Rondo Lotników Polskich – Kiełczowska – Kiełczowska Cmentarz

Kiełczowska Cmentarz – Kiełczowska – Rondo Lotników Polskich – Bierutowska – Jana III Sobieskiego – Wilanowska – Królewska – Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora-Komorowskiego – Przedwiośnie – Starodębowa – Pawłowicka – Widawska – Pawłowice (Widawska)

30 października specjalna linia autobusowa 350 kursuje w godz. 8.00-18.00 z częstotliwością co 15 minut.

Jak kursują tramwaje w niedzielę, 31 października 2021 r.

Linia tramwajowa 74

  • w godz. 8.00-18.00 kursuje z częstotliwością co 5 minut,
  • w godz. 18.00-20.00 kursuje z częstotliwością co 10 minut.

Specjalna linia tramwajowa E2

Orla – Powstańców Śląskich – Świdnicka – pl. Teatralny – Widok – Szewska – Grodzka – most Uniwersytecki – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Osobowice

Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Widok – pl. Teatralny – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Orla

31 października specjalna linia E2 kursuje

  • w godz. 8.00-18.00 z częstotliwością co 10 minut
  • w godz. 18.00-20.00 co 20 minut.

Specjalna linia tramwajowa E3

Sępolno – Mickiewicza – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – Piastowska – Nowowiejska – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wlkp. – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Osobowice

Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – pl. Powstańców Wlkp. – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Nowowiejska – Piastowska – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Mickiewicza – Sępolno

31 października specjalna linia E3 kursuje

  • w godz. 8.00-18.00 z częstotliwością co 10 minut
  • w godz. 18.00-20.00 co 20 minut.

Specjalna linia tramwajowa E4

Kromera – Kromera – mosty Warszawskie - Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Drobnera – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Osobowice

Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Kromera

31 października specjalna linia E4 kursuje:

  • w godz. 8.00-18.00 z częstotliwością co 10 minut
  • w godz. 18.00-20.00 co 20 minut.

Specjalna linia tramwajowa E5

Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy – Wróblewskiego – Olszewskiego – Biskupin

Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – Wajdy – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny - Traugutta - Oławska – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Szewska – Grodzka – most Uniwersytecki – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Osobowice

31 października specjalna linia E5 kursuje:

  • w godz. 8.00-18.00 z częstotliwością co 10 minut
  • w godz. 18.00-20.00 co 20 minut.

Specjalna linia tramwajowa E6

Sępolno – Mickiewicza – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Oławska – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Grabiszyńska – Oporów

Oporów – Grabiszyńska – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego –
pl. Dominikański – Oławska – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Mickiewicza – Sępolno

31 października specjalna linia E6 kursuje:

  • w godz. 8.00-18.00 z częstotliwością co 10 minut
  • w godz. 18.00-20.00 co 20 minut.

Specjalna linia tramwajowa E7

Pilczyce – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)

Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Pilczyce

31 października specjalna linia E7 kursuje:

  • w godz. 8.00-18.00 z częstotliwością co 10 minut
  • w godz. 18.00-20.00 co 20 minut.

Specjalna linia tramwajowa E8

Gaj – Świeradowska – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – bł. Czesława – św. Katarzyny – Piaskowa – Grodzka – most Uniwersytecki – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Osobowice

Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Widok – Teatralna – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Świeradowska – Gaj

31 października specjalna linia E8 kursuje:

  • w godz. 8.00-18.00 z częstotliwością co 10 minut
  • w godz. 18.00-20.00 co 20 minut.

Specjalna linia tramwajowa E9

Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska - Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – Kujawska – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Osobowice

Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Kujawska – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska – Tarnogaj

  • 31 października specjalna linia E9 kursuje w godz. 8.00-20.00 z częstotliwością co 20 minut.

Jak kursują autobusy i tramwaje MPK we Wrocławiu w poniedziałek, 1 listopada 2021 r.

Jak kursują autobusy 1 listopada 2021 r.

Linia autobusowa A

  • dodatkowo zatrzymuje się na przystanku Grabiszyńska (Cmentarz II).

Linia autobusowa K

  • w godz. 8.00-20.00 wszystkie kursy zostaną przedłużone w obu kierunkach od ulicy Świeradowskiej przez przystanek Bardzka (Cmentarz) do przystanku Buforowa (Rondo) – ronda przy skrzyżowaniu ulicy Buforowej i Terenowej

Linia autobusowa N

  • w godz. 8.00-20.00 wszystkie kursy do pętli przy ulicy Litewskiej i z powrotem do Petrusewicza będą realizowane przez Cmentarz Kiełczowski

Linia autobusowa 118

  • w godz. 8.00-20.00 zostaną uruchomione dodatkowe kursy do pętli Wojnów z częstotliwością co 60 minut

Linia autobusowa 123

  • w godz. 9.00-18.00 będzie kursowała z częstotliwością co 15 minut wg specjalnego rozkładu.

Linia autobusowa 720

  • w godz. 8.00-20.00 wszystkie kursy zostaną przedłużone w obu kierunkach od alei Hallera przez ulicę Grabiszyńska do Grabiszyńska (Cmentarz II)
  • linia będzie kursowała 8.00-18.00 z częstotliwością co 7,5 minuty
  • linia będzie kursowała 18.00-20.00 co 10 minut.

Zmiana organizacji ruchu na ulicy Morwowej:

  • w związku z wprowadzeniem jednego kierunku ruchu na ulicy Morwowej, autobusy linii 100, 136 i 143 od przystanku „Tarnogaj” do przystanku „Gaj-pętla” będą kursowały objazdem przez ulicę Tarnogajską, Armii Krajowej i Bardzką do Świeradowskiej z pominięciem przystanku „Złotostocka”
  • wkierunku przeciwnym trasa dla linii 100, 136 i 143 pozostaje bez zmian.

Zmiana statusu przystanku:

  • przystanek autobusowy „Bardzka (Cmentarz)” nr 21135 i 21136 dla wszystkich dziennych linii autobusowych posiada status przystanku stałego.

Zmiany lokalizacji przystanków:

  • przystanek tramwajowy nr 10605 „Kleczkowska” w kierunku Osobowic zostanie przeniesiony za skrzyżowanie z ul. Kleczkowską na przystanek autobusowy nr 10705;
  • przystanek autobusowy nr 23002 „most Osobowicki” zostanie przeniesiony na przystanek autobusowy nr 23102 (przystanek linii 129), natomiast tramwajowy pozostaje bez zmian;
  • autobusy linii specjalnych kursujące w kierunku Mostu Osobowickiego, na ulicy Osobowickiej będą zatrzymywały się tylko na przystanku tymczasowym przy Bramie Głównej Cmentarza Osobowickiego i przy moście Osobowickim;
  • autobusy linii specjalnych kursujące w kierunku Mostu Milenijnego będą zatrzymywały się na wszystkich przystankach w ciągu ulicy Osobowickiej;
  • na ul. Grabiszyńskiej autobusy jadące w kierunku centrum będą zatrzymywały się na dodatkowym przystanku „Grabiszyńska (cmentarz II)”, zlokalizowanym przy peronie tramwajowym na wysokości drugiej bramy Cmentarza Grabiszyńskiego.

Specjalna linia autobusowa 301

pl. Solidarności – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Rybacka – Zachodnia – Legnicka – Niedźwiedzia – Popowicka – Milenijna - most Milenijny – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki - Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Dworzec Nadodrze

Dworzec Nadodrze – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Milenijny – Milenijna – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – Niedźwiedzia – Legnicka – Poznańska - Zachodnia – Rybacka – pl. Solidarności

1 listopada specjalna linia autobusowa  301 kursuje:

  • w godz. 8.00-18.00 z częstotliwością co 15 minut
  • w godz. 18.00-20.00 co 30 minut.

Specjalna linia autobusowa 307

Jerzmanowo (Cmentarz I) – Jerzmanowska – Żernicka – Zemska – Rogowska – Strzegomska – Klecińska – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz II)

Grabiszyńska (Cmentarz II) – Grabiszyńska – Klecińska – Strzegomska – Rogowska – Zemska – Żernicka – Jerzmanowska – Jerzmanowo (Cmentarz I)

1 listopada specjalna linia autobusowa 307 kursuje:

  • w godz. 8.00-18.00 z częstotliwością co 15 minut
  • w godz. 18.00-20.00 co 30 minut.

Specjalna linia autobusowa 322

Nowy Dwór (pętla) – Rogowska – Strzegomska – Gubińska – Chociebuska – Hermanowska – Koszalińska – Bystrzycka – Balonowa – Horbaczewskiego – Rondo Szomańskiego – Orlińskiego – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – Milenijna – most Milenijny – Osobowicka - Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Brücknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – ks. Stanety - Gorlicka – Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – Kiełczowska Cmentarz

Kiełczowska Cmentarz – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska – Gorlicka – ks. Stanety – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Brücknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – Pomorska - pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka - most Milenijny – Milenijna – Legnicka – nawrót na skrz. z Wejherowską – Legnicka – Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Rondo Szomańskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Koszalińska – Hermanowska – Chociebuska – Gubińska – Strzegomska – Rogowska – Nowy Dwór (pętla)

1 listopada specjalna linia autobusowa 322 kursuje:

  • w godz. 8.00-15.00 z częstotliwością co 10 minut
  • w godz. 15.00-18.00 co 15 minut
  • w godz. 18.00-20.00 co 30 minut.

Specjalna linia autobusowa 334

Buforowa (Rondo) – Buforowa – Bardzka (Cmentarz) – Bardzka – Kamienna – pl. Powstańców Śląskich – Zaporoska – Krucza – Inżynierska – Rondo Woźniaka – Aleja Pracy – Hallera – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – Solskiego – Aleja Piastów – Racławicka

Racławicka – Aleja Piastów – Solskiego – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – Hallera – Aleja Pracy – Rondo Woźniaka – Inżynierska – Krucza – Zaporoska – pl. Powstańców Śląskich – Kamienna – Bardzka – Bardzka (Cmentarz) – Buforowa – Buforowa (Rondo)

1 listopada specjalna linia autobusowa 334 kursuje:

  • w godz. 8.00-18.00 z częstotliwością co 15 minut
  • w godz. 18.00-20.00 co 30 minut.

Specjalna linia autobusowa 335

Stadion Wrocław (Królewiecka) – Rondo Bartoszewskiego – Pilczycka – Gwarecka – Dokerska – Kozanowska – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – Milenijna – most Milenijny – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Brücknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – ks. Stanety - Gorlicka – Litewska – Żmudzka - Kiełczowska – Kiełczowska Cmentarz

Kiełczowska Cmentarz – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska – Gorlicka – ks. Stanety – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Brücknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – Pomorska - pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Milenijny – Milenijna – Pilczycka – Kozanowska – Dokerska – Gwarecka – Pilczycka – Rondo Bartoszewskiego - Stadion Wrocław (Królewiecka)

1 listopada specjalna linia autobusowa 335 kursuje:

  • w godz. 8.00-15.00 z częstotliwością co 10 minut
  • w godz. 15.00-18.00 co 15 minut
  • w godz. 18.00-20.00 co 30 minut.

Specjalna linia autobusowa 336

Racławicka – Aleja Piastów – Solskiego – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – Klecińska – Gądowianka – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – Milenijna – most Milenijny – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – Bałtycka – Kamieńskiego – Kamieńskiego (pętla)

Kamieńskiego (pętla) – Kamieńskiego – Bałtycka – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Milenijny – Milenijna – Legnicka – nawrót na skrz. z Wejherowską – Legnicka - Na Ostatnim Groszu – Gądowianka – Klecińska – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – Solskiego – Aleja Piastów – Racławicka

1 listopada specjalna linia autobusowa 336 kursuje:

  • w godz. 8.00-15.00 z częstotliwością co 10 minut
  • w godz. 15.00-18.00 co 15 minut
  • w godz. 18.00-20.00 co 30 minut.

Specjalne linia autobusowa 350

Pawłowice (Widawska) – Widawska – Pawłowicka – Azaliowa – Przedwiośnie – Bora-Komorowskiego – Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego – Królewska – Wilanowska – Jana III Sobieskiego – Dobroszycka – Bierutowska – Rondo Lotników Polskich – Kiełczowska – Kiełczowska Cmentarz Kiełczowska

Cmentarz – Kiełczowska – Rondo Lotników Polskich – Bierutowska – Jana III Sobieskiego – Wilanowska – Królewska – Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora-Komorowskiego – Przedwiośnie – Starodębowa – Pawłowicka – Widawska – Pawłowice (Widawska)

1 listopada specjalna linia autobusowa 350 kursuje:

  • w godz. 8.00-18.00 z częstotliwością co 15 minut
  • w godz. 18.00-20.00 co 30 minut.

Jak kursują tramwaje 1 listopada 2021 r.

Linia tramwajowa 74

  • w godz. 8.00-18.00 kursuje z częstotliwością co 5 minut
  • w godz. 18.00-20.00 kursuje z częstotliwością co 10 minut.

Specjalna linia tramwajowa E2

Orla – Powstańców Śląskich – Świdnicka – pl. Teatralny – Widok – Szewska – Grodzka – most Uniwersytecki – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka –Osobowice

Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Widok – pl. Teatralny – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Orla

1 listopada specjalna linia tramwajowa E2 kursuje:

  • w godz. 8.00-18.00 z częstotliwością co 10 minut
  • w godz. 18.00-20.00 co 20 minut.

Specjalna linia tramwajowa E3

Sępolno – Mickiewicza – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – Piastowska – Nowowiejska – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wlkp. – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Osobowice

Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – pl. Powstańców Wlkp. – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Nowowiejska – Piastowska – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Mickiewicza – Sępolno

1 listopada specjalna linia tramwajowa E3 kursuje:

  • w godz. 8.00-18.00 z częstotliwością co 10 minut
  • w godz. 18.00-20.00 co 20 minut.

Specjalna linia tramwajowa E4

Kromera – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Drobnera – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Osobowice

Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera - Kromera

1 listopada specjalna linia tramwajowa E4 kursuje:

  • w godz. 8.00-18.00 z częstotliwością co 10 minut
  • w godz. 18.00-20.00 co 20 minut.

Specjalna linia tramwajowa E5

Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy – Wróblewskiego – Olszewskiego – Biskupin

Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – Wajdy – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Szewska – Grodzka – most Uniwersytecki – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Osobowice

1 listopada specjalna linia tramwajowa E5 kursuje:

  • w godz. 8.00-18.00 z częstotliwością co 10 minut
  • w godz. 18.00-20.00 co 20 minut.

Specjalna linia tramwajowa E6

Sępolno – Mickiewicza – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju - pl. Społeczny – Oławska – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa - pl. Legionów – Grabiszyńska – Oporów

Oporów – Grabiszyńska – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego –
pl. Dominikański – Oławska – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Mickiewicza – Sępolno

1 listopada specjalna linia tramwajowa E6 kursuje:

  • w godz. 8.00-18.00 z częstotliwością co 10 minut
  • w godz. 18.00-20.00 co 20 minut.

Specjalna linia tramwajowa E7

Pilczyce – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)

Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Pilczyce

1 listopada specjalna linia tramwajowa kursuje:

  • w godz. 8.00-18.00 z częstotliwością co 10 minut
  • w godz. 18.00-20.00 co 20 minut.

Specjalna linia tramwajowa E8

Gaj – Świeradowska – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – bł. Czesława – św. Katarzyny – Piaskowa – Grodzka – most Uniwersytecki – Dubois - Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Osobowice

Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Widok – Teatralna – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Świeradowska – Gaj

1 listopada specjalna linia tramwajowa E8 kursuje:

  • w godz. 8.00-18.00 z częstotliwością co 10 minut
  • w godz. 18.00-20.00 co 20 minut.

Specjalna linia tramwajowa E9

Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – Kujawska – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – Pomorska - pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Osobowice

Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Kujawska – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska – Tarnogaj

  • 1 listopada specjalna linia tramwajowa E9 kursuje w godz. 8.00-20.00 z częstotliwością co 20 minut.

Jak kursują autobusy i tramwaje we wtorek, 2 listopada 2021 r.

Linia tramwajowa 74

  • w godz. 9.00-14.00 kursuje z częstotliwością co 7,5 minuty,
  • w godz. 14.00-17.00 kursuje z częstotliwością co 12 minut.

Linia autobusowa A

  • dodatkowo zatrzymuje się na przystanku Grabiszyńska (Cmentarz II)

Linia autobusowa K

  • w godz. 90.00-17.00 wszystkie kursy zostaną przedłużone w obu kierunkach od ulicy Świeradowskiej przez przystanek Bardzka (Cmentarz) do przystanku Buforowa (Rondo) – ronda przy skrzyżowaniu ulicy Buforowej i Terenowej

Linia autobusowa 121

  • w godz. 9.00-14.00 linia będzie kursowała z częstotliwością co 15 minut

Linia autobusowa 319

  • w godz. 9.00-14.00 utrzymane zostaną kursy w obu kierunkach na trasie Kamieńskiego (pętla) – Grabiszyńska (Cmentarz II) z częstotliwością co 15 minut

Zmiana statusu przystanku:

  • przystanek autobusowy „Bardzka (Cmentarz)” nr 21135 i 21136 dla wszystkich dziennych linii autobusowych posiada status przystanku stałego

Bilety:

Na wszystkich liniach specjalnych obowiązują następujące bilety:

Bilety jednorazowe

  • 4,60 zł – normalny
  • 2,30 zł – ulgowy

Bilety czasowe

  • 15-minutowy: 3,20 zł – normalny, 1,60 zł - ulgowy
  • 30-minutowy: 4,00 zł – normalny, 2,00 zł – ulgowy
  • 60-minutowy: 5,20 zł – normalny, 2,60 zł - ulgowy
  • 90-minutowy: 7,00 zł – normalny, 3,50 zł - ulgowy
  • 24-godzinny: 15,00 zł – normalny, 7,50 zł - ulgowy
  • 48-godzinny: 26,00 zł – normalny, 13,00 zł – ulgowy
  • 72-godzinny: 32,00 zł – normalny, 16,00 zł – ulgowy
  •  168-godzinny:54,00 zł– normalny, 27,00 zł - ulgowy

Bilety okresowe

  • imienne
  • na okaziciela
  • aglomeracyjne
  • semestralne

SCHEMATY

Specjalne linie autobusowe Wszystkich Świętych 2021 Wrocław, schematy
Specjalne linie autobusowe Wszystkich Świętych 2021 Wrocław, schematy

Specjalne linie tramwajowe Wszystkich Świętych 2021 Wrocław, schematy
Specjalne linie tramwajowe Wszystkich Świętych 2021 Wrocław, schematy

 

Raport specjalny: Zmiany w komunikacji miejskiej
Raport specjalny: #TORYwolucja

Komunikacja na Wszystkich Świętych 2021